UM Big Jump Exhibition 2014 a šialené saltá mortále
Sobota 13. Decembra 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

UM Big Jump Exhibition 2014 a šialené saltá mortále

Po roku sme sa stretli na žilinskom námestí, kde sa odjazdil ďalší ročník UM Big Jumpu 2014. K dispozícii pol už klasický skok, "veľký vankúš" a novinka. Výkonnejší a spoľahlivejší rozťahovák. Zaskákať si do vankúša prišlo 8 riderov na doskách a o niečo viac bambuskárov.

Už teraz pečieme pre vás report, takže v skratke. Bolo super, jazdilo sa, hrali Hafner & Beyuz & Zetuzeta, Moja Reč, tancovali Lentilky a baby z Hiphopcentra Žilina. Večer vyvrcholil finále, kde sa stretli: Dávid Kordiak, Boris Karolčík, Dušan Bízik, Matej Dolník a Marek Kríž. Chalani točili čo to dalo. Najvyššie a najštýlovejšie skákal Boris Karolčík, najdlhšie sa hľadal Matej Dolník, Dušan Bízik skúšal ťažké flat rotácie a Marek Kríž zlomil po druhej jazde dosku. Najviac však vyrotoval Dávid Kordiak, ktorý si odniesol prvenstvo. Medzi bambuskármi dominoval Viliam Tomo a Best Trick bral taktiež bambuskár Andrej "Zipy" Čukan za triple backflip.

Nabitý full report z UM Big Jump Exhibition 2014 s fotkami od Lully môžete čakať již brzy na www.boardlife.sk!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: kordiak karlcik bizik dolnik big jump zilina

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!