Video: CubeSesh Žilina 2022
Štvrtok 04. Augusta 2022
Autor: Cube

0 komentárov

Video: CubeSesh Žilina 2022

Do redakčnej pošty nám pristálo ďalšie príjemné video, tentoraz od chalanov z Cube shopu. "Na našu ďalšiu CubeSesh sme vybrali do nového Žilinského betonového skateparku. Našim cieľom bol aby sme si užili deň plný skateboardingu s miestnymi lokálmi a rozdať najlepším a nasnaživejším nejaké ceny. Do parku sme dorazili pred obedom v zložení Dávid Szakálos, Richi Eliáš, Tomáš Kubala, Samko z Komárna a za kamerou Viktor Dudáš ktorý sa postaral aj o edit. V parku nás čakalo plno lokálov a konečne aj chladnejšie počasie. Popadalo plno parádnych trickov od lokálov a od CubeSkateshop.sk teamu."

"Žilina ďakujeme za super deň plný skateboardingu. Video nájdeš nižšie tak bež si to užiť a vidíme sa na ďalšom CubeSesh už čoskoro. Ak by si mal tip kam by sme mohli prísť neváhaj nás kontaktovať cez mail: info@cubeskateshop.sk"

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: cube zilina skatepark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!