Nedeľa 27. Januára 2013
Autor: Boardlife
Foto-video: Lulla
0 komentárov

Výsledky ženskej, juniorskej a detskej SAS snowboard tour 2013 na Donovaloch

Po včerajšej hlavnej mužskej kategórii SAS Snowboard Tour 2013 pokračovala dnes detská, juniorská a ženská kategória. Dokopy sa registrovalo 27 riderov a rideriek. Samozrejme nechýbali ani dvaja bratia z Čiech. Jazdila sa jibová časť parku (na výber boli dve prekážky) a dva menšie skoky.

Čo sa dialo, prečo bolo lepšie ako v prvý deň, aká je úroveň slovenských báb a mladíkov, čo jazdili bratia Porketovci sa dozviete z pripravovaného reportu. Poďme na kompletné výsledky v troch kategóriách. Začneme najmladšou a to do 15 rokov, ktorej sa zúčastnili traja rideri a skončili takto: Prvenstvo si vyjazdil Samuel Jaroš (11 rokov), druhé miesto bral Dávid Trnavský (12 rokov) a tretí skončil Andrej Ondrejovič (11 rokov). Chalani určite neboli len do počtu, jazdili naozaj fajne.

Staršia kategória a ženská skončila nasledovne. Prvenstvo do 18 si vyjazdil Ondrej Porkert z Čiech (SwBs 540, stylo jibing, Bs 720)). Druhé miesto bral Lukáš Droppa (Cab 720, Bs 720) a tretie miesto šlo znova do Čiech a to Danielovi Porkertovi. V ženskej kategórii, kde mimochodom jazdilo 13 dievčat to dopadlo takto. Prvá Zuzka Medlová, druhá Dominika „Jenny“ Králiková a tretia Maťa Molnárová. Ako sme písali, viac s fotkami, videom a obkecom v pripravovanom reporte len na www.boardlife.sk

Chalani do 18:
1. Ondrej Porkert (CZ)
2. Lukáš Droppa
3. Daniel Porkert (CZ)
4. Boris Karolčík
5. Juraj Kerpčár
6. David Bílek
7. Tomáš Janík
8. Matúš Buocik
9. Marek Ondrejovič
10. Martin Mitro
11. Michal Šatara

Chalani do 15:

1. Samuel Jaroš
2. Dávid Trnavský
3. Andrej Ondrejovič
Dievčatá:
1. Zuzka Medlová
2. Dominika "Jenny" Králiková
3. Maťa Molnárová
4. Martina Droppová
5. Alexandra Salomonsová
6. Veronika Souhradová
7. Nika Boržíková
8. Ivana Rákoczyová
9. Dominika Horníčková
10. Ludmila Režuchová
11. Lucia Wiesnerová
12. Lucia Šmihulová
13. Dominika Smoleňáková

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!