Wakeboarding, wakeskate a vodné lyže v meste Košice
Štvrtok 13. Júna 2013
Autor: PR

0 komentárov

Wakeboarding, wakeskate a vodné lyže v meste Košice

Vodné lyže, wakeboard a wakeskate. Nepočuli ste o tom? Príďte si tento šport užiť na vlastnej koži 22. júna v Mlynskom náhone na trase od hotela Yasmin až po Rokoko. O vašu pohodlnú a plynulú jazdu bez zatáčok a pádov sa postará tím z Trixen wake & ski parku. Povinná výstroj a odborná inštruktáž je zabezpečená priamo na mieste. Všetko bude zdarma.

Pred zrakmi divákov sa predvedú profesionálni jazdci z celého Slovenska. Nebude chýbať majster a majsterka sveta. A aby to športovci nemali až také jednoduché, organizátori pre nich pripravia prekážkovú trať. Všetky triky a predvádzané skoky budú komentované. V priestoroch okolo Mlynského náhonu si môžete prezrieť expozíciu vývinu lyžiarskeho vybavenia – od najstarších vodných lyží až po top modely súčasnosti. Svojimi historickými úspechmi v tomto športe sa pochváli košický tím. Náladu vám spríjemní dobrá muzika. Podujatie sa koná pod záštitou projektu Návrat vody do mesta.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!