Z éteru do klubov – Scena_FM Najt...
Streda 23. Septembra 2015
Autor: PR

0 komentárov

Z éteru do klubov – Scena_FM Najt...

Relácia Scena_FM ide na celoslovenské klubové turné.

Reláciu Scena_FM, už asi nie je potrebné veľmi predstavovať. Pravidelná piatková show na Radiu_FM pod taktovkou Galagera a Yanka Krala hostila už množstvo špičkových mien ako z domácej, tak aj svetovej hudobnej scény. Spomenúť môžeme mená ako napr. Dj Zinc, Zebra Katz, Canblaster, Dj Wich, Toky, Vec, L Plus a desiatky ďalších djov a producentov.

Po vyše roku svojej existencie sa relácia z éteru rádia chystá priniesť to najlepšie z domácej scény do šiestich miest a klubov na Slovensku. Do konca tohto kalendárneho roka prichystali Galager a Yanko Kral 3 zo spomínaných akcii. Na programe budú Bratislava, Prievidza a Trenčín.

Štartuje sa 9. októbra v bratislavskom Nu Spirit clube, kde popri samotných moderátoroch zahrajú B Complex, Inkwall a Sir Bakulu. 13. novembra oslávia na “Najt” Galagha a Gabanna 20 rokov svojho spoločného fungovania v prievidzkom klube Element. Taktiež sa môžete tešiť aj na B Complexa, Yanka Krala a ďalší support. Posledná tohtoročná akcia sa bude konať v Trenčíne v klube Lúč, kde rezidenti Sceny_FM zahrajú spolu s domácou Face2Bass Crew a špeciálnymi hosťami.

V prvej polovici budúceho roka sa bude pokračovať ďalšími Scena_FM Najts v mestách ako napr. Košice, Žilina a ďalšie.

Viac Info:

www.facebook.com/events/1622178598049526
www.facebook.com/relaciascenafm
www.mixcloud.com/scenafm

www.mixcloud.com/radiofm/playlists/scena_fm
www.facebook.com/radiofm
www.radiofm.sk
www.facebook.com/bcomplex
www.facebook.com/djyankokral
www.facebook.com/Inkwallmusic

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: scena fm

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!