Sobota 05. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Aljosa Krivec na Air & Style ale aj na Sony Ericsson Snowboard Feste

Dátum 19. februára 2011 sa blíži. Určite všetci vieme, že vtedy sa koná najväčšia snowboarodvá show na Slovensku - Sony Ericsson Snowboard Fest. Čím sme bližšie k samotnému konaniu, tým viac mien jazdcov, ktorí sa zúčastnia festu poznáme.

Prvými troma zverejnenými sú Matej Matys - viacnásobný majster Slovenska vo freestyle snowboardingu a náš najlepší súčasný jazdec. Honza Nečas momentálne asi najlepší snb jazdec z Čiech, ktorého ste mohli vidieť aj na Snow Jame 2010. Ak chcete vidieť jeho úžasný double backflip, určite príďte na Drienicu. Tretím je Rado Dubový, ktorého hádam ani netreba predstavovať, každoročný účastník festu. Štvrtým jazdcom je Slovinec Aljosa Krivec.

Jazdec, ktorého budete dnes vidieť v priamom prenose najväčšej akcii sveta Air & Style príde na Sony Ericsson Snowboard Fest. Áno, zrejme sa vám to zdá neuveriteľné! Presne takéto boli prvé pocity organizátorov festu, keď pred pár týždňami k nim dorazila registrácia Aljosu Kriveca! Aljosa, sa tak stane prvým Slovincom v histórii Snowboard Festu. Zoznam pretekárov pekne hustne, takže sa pripravte na poriadne Peklo!

To však nie je všetko. Na Drienici vyrastá mega kopa snehu, určená na výstavbu skoku. Dúfajme, že aj po krátkom oteplení, sa organizátorompodarí postavť kvalitný a bezpečný skok hodný 4*TTR akcie.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!