Audi Nines 2021 a znova neskutočný setup
Piatok 02. Apríla 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Audi Nines 2021 a znova neskutočný setup

Na Audi Nines sa znovu hecli do neskutočného setupu, ktorý vyrazí dych. Celé podujatie sa v roku 2021 presúva do švajčiarskeho strediska Crans-Montana, kde bude od 7. do 10. apríla hostiť tých najlepších jazdcov, medzi nimi aj našu Klaudiu Medlovú.

Tento rok vzišla spolupráca s Audi dizajnérom Sebastianom Gehwolfom, ktorý do setupu prekážok priniesol svoj vlastný a jedinečný pohľad. „Navrhnúť túto obrovskú snehovú stavbu tak, aby vyzerala fascinujúco - pritiahnuť pozornosť do rôznych uhlov, tvarov a kriviek - bolo náročné, ale veľmi prínosné,“ hovorí o procese Gehwolf. Gehwolf nadšený touto jedinečnou príležitosťou videl paralely s jeho obvyklou prácou. „Pri navrhovaní automobilu existujú funkčné aspekty, ktoré majú prednosť pred estetikou,“ vysvetľuje. „Podobne so snehovou funkciou musí najskôr splniť požiadavku, aby bol miestom pre najlepších športovcov na svete. Ale nakoniec by auto aj sneh mali byť oku lahodiace. “ „Dizajn a estetika boli vždy dôležitým aspektom Audi Nines,“ hovorí zakladateľ podujatia Nico Zacek. "Výsledok Sebastianovej vízie je niečo, o čom sme nikdy nemohli dúfať. Vďaka tomuto spoločnému prístupu sme vytvorili most medzi akčnými športmi a dizajnom, aby sme skutočne dosiahli novú úroveň pre obidve oblasti." Sledujte fotky a videoteaser, ktoré vám napovedia viac.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: audi nines

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!