Audi Nines Presented By Falken 2021 - nová lokalita, nová výzva
Utorok 23. Marca 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Audi Nines Presented By Falken 2021 - nová lokalita, nová výzva

Legendárne a peckové podujatie pre snowboarderov a freeskierov Audi Nines Presented By Falken 2021 sa tento rok odjazdí na novom mieste. Je ním švajčiarske stredisko Crans-Montana, termín 7. - 10. apríla 2021

Od 7. do 10. apríla 2021 sa Audi Nines prvýkrát predstaví vo švajčiarskych Alpách v letovisku Crans-Montana vo Valais. Z dôvodu pandémie bude tohtoročná Audi Nines skromnejšia ako v predchádzajúcich rokoch, s menším počtom jazdcov a tímov. Aj napriek tomu budete môcť sledovať skvelých jazdcov z celého sveta na jedinečnom setupe prekážok. Nezabudnuteľný zážitok zaručený.

„Sme nadšení a neuveriteľne vďační, že máme príležitosť zorganizovať event v týchto zložitých časoch,“ hovorí zakladateľ Audi Nines Nico Zacek. „Tento rok je akcia pre nás o kamarátstve, zábave a ižívaní si klasického jarného jazdenia, ktoré má všetkým pripomínať, prečo milujeme to, čo robíme.“

„Organizácia eventu v krátkom čase bola obrovskou výzvou pre celý náš tím,“ dodáva Zacek. "Ale neboli by sme Audi Nines, keby sme nebojovali zubami nechtami za to, aby sa naše sny stali skutočnosťou. Preto sa ráno zobudíme a sme veľmi nadšení, že môžeme zdieľať to, na čom sme pracovali.".

Svoju účasť potvrdilo už viacero skvelých riderov a rideriek ako Halldór Helgason (ISL), Anna Gasser (AUT), Annika Morgan (GER), Dusty Henricksen (USA) a Sebbe de Buck (BEL).

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: audi nines

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!