Nedeľa 30. Januára 2011
Autor: Kristián
Foto-video: Kristián a Lulla
0 komentárov

Baba Cup 2011 skvelé jazdenie na hranici vyhrali všetci, čo prišli

V sobotu 29. januára sa na Pezinskej Babe odjazdil už tretí ročník skvelej akcie Baba Cup 2011. Jazdene na hranici, množstvo jazdcov, divákov, skvelý snowpark a to len 20km od Bratislavy. Na jazdcov čakalo niekoľko jibových prekážok, skok a Big Air jump.

Baba Cup 2011 prišlo podporiť 44 jazdcov nie len z okolia Bratislavy. Na hranici sa jazdilo celý deň a na konci boli vyhlásení traja najlepší snowboardisti a freeskieri. Ešte pred samotným vyhlásením prebehol slalom na snowskate.

Podrobnejší report s fotkami, videom už v nasledujúcich dňoch samozrejme iba na www.boardlife.sk. Teraz top 3. Najlepší jazdec dňa na doske sa stal už po ďalší krát – Maťo „Blcha“ Blaško a získal vecné ceny od sponzorov akcie. Druhé miesto si vyjazdil svojim štýlom Mišo Nehéz. Tretí bol Gabo Špalek za super jibing celý deň. Freeskieri - Marek Chachalák, Rišo Raška, Filip Horniak.

Baba Cup 2011 SNB

1. Maťo "Blcha" Blaško (Horsefeathers, Stepchild, Frontline)
2. Mišo Nehéz (Frontline, Stepchild)
3. Gabo Špalek

SKI:

1. Marek Chachalák
2. Rišo Raška
3. Filip Horniak

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!