Nedeľa 06. Februára 2011
Autor: Kristián
Foto-video: Ján Kulich
0 komentárov

Ďalší slovenský snowpark otvoril svoje brány, tentoraz to je Boardland vo Valči

K ďalším snowparkom otvoreným u nás na Slovensku sa pridáva aj jeden vo Valči. V snowparku Boardland môžete nájsť nasledujúce prekážky. Ďalej slová Jána Kulicha: „Vbehneš doň a ako prvé ti do cesty príde menšia pyramídka na ktorej si skočí úplne každý.

Po pyramidke narazíš na príjemný štvormetrový funbox, ďalšia prekážka, ktorú pokorí úplne každý a aj vďaka nej veľmi ľahko prekonáš strach z väčšieho skoku. V pravej časti pod funboxom je osadený lomený rail. Funbox slúži aj ako predohra asi 7m skoku, z ktorého si to môžeš lietať do dlhého a strmého dopadu.

V pravej strane pod skokom je street platforma na ktorej je osadený 8m street rail a street bedňa. Poslednú skokovú platformu okupuje 6 metrový funbox a 10 metrový kicker. Aj na tejto platforme máš dostatočne dlhý dopad a hlavne air time. Celý snowpark uzatvára asi dvojmetrový quarter pipe v sérii s bedničkou. Snowpark nieje stále kompletný tak sa máme ešte na čo tešiť.“

Sledujte www.boardlife.sk, kde vám prinášame čerstvé info zo slovenských snowparkov.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!