Hangair - Action sports academy dostáva svoj finálny tvar
Štvrtok 27. Apríla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hangair - Action sports academy dostáva svoj finálny tvar

O Hangair - akadémii akčných športov v Bratislave ste už z našich správ isto počuli. Chalani každým dňom postupujú viac a viac k svojmu cieľu. Hala stojí, logo je zavesené a tak sa venujú interiérovým prácam.

Osadili sa trampolíny (ktoré naozaj hádžu skvele a nedajú sa porovnať s "turistickými"), nakrájali molitanové kocky. Prebehli už aj prvé skoky do foam pitu na skate, korčuliach, bicykloch. Postavená a funkčná je aj minrampa a dokončujú sa gymnastické priestory, priestory funkčného tréningu a skate/snow/wake shop.

Presný termín oficiálneho otvorenia zatiaľ nie je známy, keďže sme na Slovensku a keď sa snažíte hociako silne, vždy sa nájde nejaká nečakaná, alebo byrokratická prekážka. Chalanom držíme palce, aby sa im nič takéto do ich cesty a sna nepostavilo a dúfame, že slávnostné otvorenie bude už čoskoro! O tom, ako postupujú práce vás samozrejme budeme informovať. Ak by ste chceli získať viac info, sledujte web www.hangair.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hangair

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!