Hľadá sa shaper do neďalekého rakúskeho Snowparku Stuhleck
Piatok 17. Septembra 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hľadá sa shaper do neďalekého rakúskeho Snowparku Stuhleck

Prípravy na novú sezónu pokračujú aj v zimnom stredisku Stuhleck a jeho Snowparku Stuhleck. Počas leta sa chalani usilovne starali o prekážky, ktoré renovovali a dopĺňali o nové železné šmakotiny. Keďže sa očakáva nabitá zima, plná snehu, jazdenia a snowparky v stredisku Stuhleck potrebujú údržbu, tak sa hľadajú shaperi do teamu.

Ak sa ti páči práca v prírode v zimnom stredisku, starostlivosť o prekážky v snowparku a samozrejme množstvo jazdenia, neváhaj a staň sa členom shaperského teamu v Snowaprku Stuhleck. V parku pracovali Slováci ako Roman Röth, Vlado Vižváry, alebo Michal Csáder. Stredisko Stuhleck sa nachádza len 150km od Bratislavy, čiže skvelá dostupnosť.

Požiadavky na shapera: Vedieť jazdiť, byť motivovaný, mať rád prácu na vzduchu a v prírode, byť spoločenský a zábavný. Samozrejme zodpovedný a mať angličtinu na komunikačnej úrovni. Ak vieš aj po nemecky, je to výhoda. Tak neváhaj a posielaj svoje CV spolu s fotkou z jazdenia (ak nemáš nevadí, ak máš, pridá ti to plusové body) na mail rob@snowparkstuhleck.com Od Roba sa taktiež dozvieš podrobnosti ohľadne práce a platu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!