Hotzone.tv Park Opening štartuje už zajtra 30.9.2021
Streda 29. Septembra 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening štartuje už zajtra 30.9.2021

Snowboardisti z celého sveta sa tento víkend zídu na ľadovci Hintertux na vôbec prvej otváračke snowparku v sezóne 2021/22. Betterpark Hintertux je aj v našom hľadáčiku počas 17. ročníka Hotzone.tv Park opening na Hintertuxe.

Betterpark Hintertux je perfektne pripravený vďaka usilovnej práci shaperov. Kvalitný park, ako je tento, na začiatku jesene určite stojí za návštevu. Werni Stock - lokálny profesionálny snowboardista zo Zillertalu a hostiteľ Big Air Session - má slová chvály: „Park nebol pred otváračkou tak dobre pripravený. Tento víkend bude perfektným štartom zimnej sezóny. "Medzinárodní jazdci ako nádejná olympijská hviezda USA Judd Henkes, Annika Morgan (GER), Sebbe de Buck (BEL), Fridtjof" Fridge "Tischendorf (NOR) a Kyle Mack (USA) sú medzi jazdcami, ktorí sú už na mieste a užívajú si skvelé podmienky v snowparku.

Najdôležitejšie veci tohto víkendu sú „Werni Stock Invitational“ na Big Aire. Zarobiť si zopár euričiek na večernú party môžete na „Cash for Tricks“, ktorú predstavila spoločnosť SANE! Snowboarding. Najmladší jazdci sú pozvaní na sobotu a nedeľu do súťaže „Kids Shred“, ktorá zahŕňa dva dni koučovania s profesionálnymi jazdcami, fotoshooting na Pleasure-Cover. Nesmie chýbať pump track session a DJ workshop v sobotu popoludní. Oneskorenci sa môžu stále registrovať tu. Program pokračuje aj nižšie pred Fernerhaus, kde bude veľa nového materiálu na testovanie.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux tux opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!