Nedeľa 20. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Isak Björnström sa stal víťazom Sony Ericsson Snowboard Fest 2011 na Drienici

V sobotu 19. februára sa odjazdila najväčšia snowboardová akcia na Slovensku – Sony Ericsson Snowboard Fest – Drienica 2011. Do súťaže sa prihlásilo 37 jazdcov z Nemecka, Švédska, Fínska, Slovinska, Poľska, Česka a samozrejme Slovenska. Rideri si mohli vychutnať 17 m kicker.

O tom, ako celý pretek a samotná akcia prebiehali, sa dočítate samozrejme v našom reporte. Teraz v krátkosti výsledky: Do finále postupovali: Isak Björnström, Jan Nečas, Nikas Askmyr, Martin Kaňurek, Philip Landmark, Viktor Hoglund, Martin Mikyska, Felix Mobärg, Tobias Laarson a Alessandro Boyens.

V strhujúcom finále sa nakoniec ako najlepší jazdec ukázal Isak Bjornstrom zo Švédska. Druhé miesto si vyjazdil Felix Mobärg zo Švédska a tretí Jan Nečas z Čiech. Rotácie o 1080° boli vo finále tým najlepším. Najlepší trik dňa vyhral Petr Horák za Bs 1080° double cork. Všetko podstatné v reporte, už o pár dní iba na www.Boardlife.sk - takže sleduj!.

Sony Ericsson Snowboard Fest 2011

1. Isak Björnström (SWE)
2. Felix Mobärg (SWE)
3. Jan Nečas (CZE)
4. Niklas Askmytr (SWE)
5. Martin Kaňurek (CZE)
6. Viktor Hoglund (SWE)
7. Philip Landmark (SWE)
8. Tobias Larsson (SWE)
9. Martin Mikyska (CZE)
10. Alessandro Boyens (GER)
...
20. Matej Matys
21. Martin Rybanský
23. Rado Dubový
25. Matúš Hubka
26. Dušan Bízik
27. Jakub Brziak
31. Matej Dolník
32. Janko Tatarka
35. Maroš Mucha
37. Matej Anderko

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!