Klaudia Medlová štartuje na FIS Snowboard World Cup Big Air v Kórei, Zuzka zranená
Piatok 25. Novembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Klaudia Medlová štartuje na FIS Snowboard World Cup Big Air v Kórei, Zuzka zranená

Zuzka a Klaudia Medlové sú už nejakú dobu v kórejskom PyeongChang, kde sa v miestnom Alpensia Ski and Snowboard Jumping Center odjazdí druhé kolo FIS Snowboard World Cup Big Air. Skok je masívny, dopad ľadový a konkurencia tvrdá. Na štartliste je zapísaných 32 rideriek z celého sveta.

Klaudia Medlová má štartovné číslo 2, no Zuzku Medlovú sme na štartliste nenašli. Príčinou je zranenie kolena, ktoré utrpela počas tréningu. Dúfajme, že sa Zuzka z toho dostane (info od Miloša Kmeťka). Každopádne držíme palce Klaudii Medlovej, nech zajazdí čo najlepšie a hlavne nech sa nezraní pred nabitou sezónou, ktorá sa práve rozbieha.

Doplnené info od Mareka Hliničana: Klaudia taktiež je je 100% fit a jej štart na preteku je otázny. Problémy s kolenom postihli aj klaudiu, avšak nie až také vážne ako Zuzku. O Klaudiinom štarte sa rozhodne tesne pred kvalifikáciou žien.

Skok vyzerá byť masívny a podľa správ z Kórei aj riadne ľadový. 25. novembra 2016 prebehne kvalifikácia do hlavného preteku, ktorý sa odjazdí 26. novembra. Live scoring by mal začať okolo 5:00 nášho času.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: klaudia medlova medlova fis zuzka

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!