Pondelok 21. Februára 2011
Autor: Maťa Molnárová

0 komentárov

Minireport z Roxy Snowgirls camp na Donovaloch

V nedeľu dňa 20.2.2011 sa na Donovaloch uskutočnil prvý Roxy Snowgirls camp. Nášho campu sa zúčastnilo okolo 25 dievčat na lyžiach aj na snowboarde. Celý deň panovala super atmosféra, dievčatá sa hecovali a učili nové triky. Pri učení nových trikov, ale aj pri skúšaní prvých pokusov v živote sme im pomáhali, radili a snažili sa im pomôcť v napredovaní bez zbytočných pádov.

Za to sme sa dočkali pochvaly a nadšenia z ich strany, za čo sme veľmi radi. Poobede sme vyhlásili best trik na bedničke, ktorý vyhrala skejťáčka Dominika Kraliková, druhá bola Martina Droppová a tretia sestra Klaudii Medlovej - Zuzana Medlová.Všetky tri dievčatá boli z Liptovského Mikuláša, takže sa niet čo čudovať, že sú to horalky telom aj dušou.

Na konci dňa sme im odovzdali ceny od Roxy, dali im vypiť ešte zopár Red Bullov a hybaj domov. Všetkým dievčatám sa chcem za celú Snowgirls crew poďakovať že prišli a popriať veľa šťastia pri ich progrese! Text: Maťa Molnárová, foto: Roman Weis a ďakujeme za podporu Roxy, Red Bullu a samozrejme Parku Ssnow Donovaly.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!