Otváračka ľadovcového snowparku na Hintertuxe sa nezadržateľne blíži
Pondelok 14. Septembra 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Otváračka ľadovcového snowparku na Hintertuxe sa nezadržateľne blíži

Momentálne snehové podmienky na rakúskom ľadovci Hintertux naznačujú skvelý štart do novej snowboardovej sezóny. A taktiež naznačujú skvelé podmienky na konanie Hotzone.tv Park Openingu na Hintertuxe. Už 16. ročník openingu sa bude konať od 1. do 4. októbra 2020.

Snowboarderi z celej Európy sa už nemôžu dočkať, kedy si budú môcť znova zajazdiť v skvelom snowparku plnom zaujímavých prekážok, ale aj skokov rôznych veľkostí. Práve Hotzone.tv Park Opening na Hintertuxe je tradičným výkopom sezóny. Wille Kaufmann so svojim teamom sľubuje vybudovanie toho najlepšieho, čo mu podmienky dovolia.

Nebudú chýbať tradičné súťaže ako „Werni Stock Invitational", čo je Big Jump Session pre pozvaných jazdcov, ale aj amatérov. Metal Battle Rail Contest hosted by SANE! Snowboarding zase preverí tvoj balans po lete na jibových prekážkach. Samozrejme nebudú chýbať ani svetové značky a ich novinky na nadchádzajúcu sezónu. Všetky podstatné aktivity sa tento rok presúvajú na kopec.

Avšak nebude chýbať ani program v údolí. Videopremiéra, nejaká ta party a ďalší sprievodný program. Samozrejme treba dodržiavať nariadenia rakúskej vlády. Samozrejme, aj my, ako zahraniční návštevníci budeme sledovať situáciu a nariadenia nie len rakúskej, al e aj našej vlády. Dúfame, že sa na Hotzone.tv Park Openingu na Hintertuxe vidíme.

Všetky potrebné info sleduj na: http://opening.hotzone.tv and hintertuxergletscher.at

Facebook: https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/

Instagram: @hotzoneopening, #hotzoneopening

Ubytovanie: www.tux.at

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!