Otváračka snowparku na Hintertuxe od 1. do 4. októbra
Pondelok 13. Júla 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Otváračka snowparku na Hintertuxe od 1. do 4. októbra

Aj keď presne nevieme čo bude budúci týždeň, máme tu dobré správy na október. Práve od 1. do 4. októbra 2020 sa uskutoční už 16. ročník Hotzone.tv Park Opening na rakúskom ľadovci Hintertux. Dúfame, že už tradičné otvorenie freestyle snowparkovej sezóny prebehne tak, ako po iné roky.

Wille Kaufmann spolu s Betterpark shapermi pripravia určite zaujímavý setup na rozjazd, ale aj štýlové skákanie. Klasikou bude súťaž pozvaných riderov na „Werni Stock Invitational", „Metal Battle Night Rail Contest" hosted by SANE! Snowboarding, testovacie centrum, party s videopremiérami, detský contest a kopec sprievodných akcií nie len v snowparku, ale aj v údolí.

Poznač si termín do kalendára a plánuj návštevu Hintertuxu (www.tux.at). Všetky info nájdeš aj na stránke Hotzone.tv Park Opening 2020:   http://opening.hotzone.tv 

Facebook: https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/ 

Instagram: @hotzoneopening, #hotzoneopening

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertusx opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!