Sobota 29. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na Baba Cup 2011, ktorý sa pôjde 29. januára + fotky parku

Vážení priatelia, dovoľujeme si váš pozvať na 3 ročník pretekov Baba Cup 2011, ktorý sa uskutoční 29. januára v zimnom stredisku Pezinská Baba, vzdialenom 20km od Bratislavy. Ako po minulé roky, tak aj tento sa bude jednať o jibový pretek, ale tento rok bude obohatený o preteky na snowskate, freeski a tiež skok do Big AirJump bagu.

Celý závod všetkých troch kategórií sa pôjde formou best rider (najlepší jazdec dňa) a hodnotenie bude riders for riders. Tento rok si bude môcť každý záujemca vyskúšať snowboardy od firiem Lib Tech, GNU a Roxy, ktoré patria k absolútnej svetovej špičke a na podujatí bude prezentácia modelov na rok 2011. Je sa na čo tešiť.

K tomuto pestrému programu pribudne možnosť naučiť sa správny základ jazdy na snowboarde (cenné rady zabezpečí snowboardový klub Frontline), freestyle lyžiach a snowskate pod dohľadom skúsených inštruktorov počas trvania akcie zadarmo. Registrácia začne od 10 do 11h. Závod bude prebiehať najprv v snow parku jazdením a po ukončení jibovej časti bude best trick o najlepší skok do Big AirJump bagu.

Na podujatí bude hrať DJ a komentovať Aktív. Po závodoch bude pre všetkých pripravená after party v bratislavskom klube Dežmár, kde bude aj video projekcia (chystá sa an posledné video od Stepchild) a bude hrať DJ. Štartovné sa platí formou zakúpenia lístka na vlek za 7 eur. Deti a mládež do 18 rokov môžu jazdiť za sprievodu zákonného zástupcu, trénera. Na akcii je povinné používať prilbu (do 18 rokov a Bag).

Každú sobotu po tomto podujatí začne fungovať od 13h do 16h snowskateboardová škola pre všetkých záujemcov a to zadarmo aj s požičaním snowskateboardov a heliem. Každý účastník podujatia dostane občerstvenie. Po podujatí Baba Cup 2011 sa uskutoční fotografická súťaž o najkrajšiu fotografiu z akcie do ktorej venuje ceny obchod Aramburu. Fotky najlepšie fotky budú uverejnené na www.skateboardskola.sk a www.boardlfie.sk

S pozdravom Slovak Skate – Peter Vrbický.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!