Utorok 25. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na Sony Ericsson Snowboard Fest 2011, ktorý bude 19. februára

V minulom roku sme spoločne oslávili jubilejný desiaty ročník tejto akcie. Zorganizovali sme pre vás sériu hudobného projektu Snb Fest Parties, na ktorých sa ako DJ predstavil jeden z najlepších snowboardistov sveta Fredi Kalbermatten a ikona snowboardovej scény Trouble Andrew.

Zároveň sme túto akciu znova posunuli o krok ďalej a stali sa štvor-hviezdičkovým eventom v rámci celosvetovej snowboardovej série Swatch Ticket To Ride. Toto všetko vyvrcholí jedenástym ročníkom Sony Ericsson Snowboard Fest!

V sobotu 19. februára sa v lyžiarskom stredisku Ski Drienica odohrá Sony Ericsson Snowboard Fest. Tento deň si určite poznačte vo svojom kalendári, pretože iba vtedy budete môcť vidieť skákať tých najlepších freestyle snowboardistov na Slovensku! Opäť tak privítame pretekárov z celej Európy, ktorí sa pobijú nielen o víťazstvo, ale predovšetkým o finančnú prémiu 10.000 amerických dolárov a cenné body v rebríčku celosvetovej snowboardovej série Swatch Ticket To Ride.

Freestyloví profesionáli budú svojimi extrémnymi skokmi privádzať fanúšikov do úžasu. Večerné finále pod umelým osvetlením a vysoká účasť divákov vytvoria opäť skvelú atmosféru ako po minulé roky.

Neoddeliteľnou súčasťou akcie je afterparty, na ktorú sa môžete tešiť hneď po finále. Kto vám tento rok na nej zahrá zatiaľ neprezradíme! Ďalšou novinkou, ktorú vám v tomto roku prinášame v rámci Sony Ericsson Snowboard Festu je Quiksilver Best Trick. Pretekári sa počas celého dňa budú snažiť predviesť divákom čo najlepší trik, ktorý bude hodnotený ich potleskom. Vyhráva ten najbúrlivejší.

Registrácia pretekárov:
Pretekári sa môžu registrovať na oficiálnej stránke akcie www.snowboardfest.sk v sekcii Registrácia.

Oficiálny názov akcie: Sony Ericsson Snowboard Fest 4* TTR
Dátum akcie: 19.2.2011
Miesto: Lyžiarske stredisko Ski Drienica
Začiatok akcie: 14:00
Viac informácii: www.snowboardfest.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!