Pozvánka na stretnutie freestyle, cross a snowboard komunity v Kremnici
Štvrtok 15. Septembra 2022
Autor: ZSL

0 komentárov

Pozvánka na stretnutie freestyle, cross a snowboard komunity v Kremnici

Sekcia moderných disciplín ZSL (MD-ZSL) zvoláva všetkých bývalých a súčasných členov komunity a priaznivcov freestyle, cross a snowboard na celoslovenské stretnutie. Stretnutie sa uskutoční symbolicky v Kremnici, kde bol dlhoročne organizovaný najväčší freestyleový event na Slovensku – Big Air v meste.

“Uvedomujeme si, že pokiaľ chceme moderné disciplíny stabilne budovať, potrebujeme silnú komunitu. Potrebujeme kluby, trénerov, rodičov a ľudí, ktorým na rozvoji moderných disciplín záleží.” povedal Ján Jakubčo, manažér MD-ZSL a pokračuje: “Zväz nemôže suplovať komunitu. Vie jej napomôcť, podporiť dobré projekty, viesť správnym smerom a podobne. Pokiaľ sa však chceme kvalitne rozvíjať, komunita musí vziať svoj šport do vlastných rúk. Inej cesty niet. Práve preto sa chceme stretnúť so všetkými, ktorí fungovali, fungujú alebo by sa chceli akýmkoľvek spôsobom angažovať v moderných disciplínach, aby sme si povedali víziu zväzu a dali možnosť komunite chopiť sa príležitosti.” Stretnutie sa bude týkať všetkých zainteresovaných, nakoľko je potrebné riešiť situáciu v moderných disciplínach komplexne od podpory a spolupráce shaperov a parkov, podpory a organizácie pretekov, organizácie trénerských a rozhodcovských kurzov, podpory vzniku klubov a rozvoja mládeže až po fungovanie reprezentácie. Stretnutie sa uskutoční 1.10.2022 so začiatkom o 10:30 v mestskom kultúrnom stredisku v Kremnici.

Prosíme, aby sa každý účastník nahlásil cez formulár TU

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!