Piatok 18. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Propozície Slope Style Skipark Erika vol. III - 26.2. na Kojšovke

Na sobotu 26. februára je naplánovaná už tradičná snowboardová akcia na východe republiky, pod menom Slope Style Erika. Jedná sa už o tretí ročník tejto príjemnej menšej akcie. Pôjde sa závod v slope style, kde si organizátori pre vás pripravili 5 prekážok, ktoré budú môcť jazdci využiť v jednej jazde.

Bohužiaľ stále pretrvávajúca kríza prekazila potlačiť túto akciu o niečo vyššie (čo sa tyká badžetu na výhry budú len vecné ceny v hodnote cca 1500 €), ale napriek tomu si organizátori trúfajú usporiadať jednu z tých príjemnejších akcii na SVK. Štartovné je 10€ v ktorom majú zúčastnení jazdci už klasicky lístok v parku na celý deň, plus občerstvenie v podobe guľášiku. Na základe spokojnosti zúčastnených ľudí s predošlých sezón, dúfame, že aj tento ročník prinesie len dobrú náladu, pojazdenie v kruhu kamošov a pekne spomienky :)

Je to už tretí ročník tejto lokálnej akcie v disciplíne slopestyle, kde je pripravených 5 prekážok v jednej lajne (streetrail, flatbox, kinkrail, rainbow a big jump) pretekári sa pobijú o vecné ceny od sponzorov akcie v hodnote 1500€ v podobe šekov na nákup ich sieti predajní, ale aj hlavnú cenu v podobe snowboardu Nidecker.

Časový harmonogram:

08:00h – 09:45h race office otvorený, registrácia jazdcov
08:30h – 10:15h tréning muži aj ženy
10:15h – 10:30h úprava trate
10:15h – 10:30h riders meeting
10:30h – 13:30h kvalifikácia ženy a muži
13:30h – 13:45h úprava trate
13:45h – 14:00h zahrievacie jazdy finalistov
14:00h – 15:00h finálová session ženy aj muži, následne vyhlásenie víťazov

Večer after party v Košiciach : VINYL CLUB -Kováčska street (štartujúci vstup zdarma)

Prihlasovanie a štartovné: Prihlasovanie prebehne na mieste preteku v Office (v priestoroch čajovne pri nástupnej stanici sedačkovej lanovky). Štartovné sa platí na mieste v cene 10.-EUR, v ktorom je zahrnutý celodenný lístok a občerstvenie v podobe gulášiku a enrgetického drinku. Riders meeting sa začína 15 min pred štartom kvalifikácie.

Pravidlá: Jazdí sa mužská a ženská kategória. Maximálny počet pretekárov je 40. Minimálny vek pretekára je 14 rokov. Pretekári do 18 rokov musia predložiť písomný a podpísaný súhlas od zákonného zástupcu v zmysle "Súhlasím s účasťou môjho syna/dcéry na preteku „Slope Style Skipark Erika.“ Pre jazdcov do 18 rokov je helma povinná.

Kvalifikácia: 2 jazdy, lepšia sa počíta. Postupujúci podľa bodového zisku bez ohľadu na skupinu.

Finále: 6 najlepších mužov a 3 najlepšie ženy z kvalifikácie, formou hodinovej session, najlepšia jazda sa ráta. Organizátor má právo, pokiaľ si to budú vyžadovať okolnosti, zmeniť program alebo počet finalistov na základe rozhodnutia hlavného rozhodcu alebo organizátora.

Doprava je zabezpečená formou skibusov ktoré chodia v cca 15min. intervaloch zo záchytného parkoviska v Zlatej idke od 8:00.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!