Sleduj teaser od Absinthe Films - Channel Zero
Utorok 13. Októbra 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Sleduj teaser od Absinthe Films - Channel Zero

Rok 2020 znamená zmenu pre nás všetkých. Situácia sa dotkla aj snowboardingu. Tradičné predsezónne videopremiéry sa rušia. Absinthe Films však prináša svoju novinku a to snowboardové video Channel Zero. Ide už o 21. video z produkcie Absinthe Films, slušná práca.

Nebude chýbať dychberúci backcountry freestyle, urban jibing, nádherná príroda, zaujímavé spoty a samozrejme skvelé triky.

CHANNEL ZERO popisuje stav mysle, keď tráviš čas v prírode. Chvíľa, keď sa ponoríš do seba a budeš sa cítiť spojený s matkou zemou. Pre niekoho to môže byť ten okamih predtým, ako sa spustí dole horou po výšlape. Pre ostatných ten okamih, keď sa surfuje hlboko v čerstvom prašane. Aký je tvoj priestor CHANNEL ZERO? Justin to popisuje takto: "CHANNEL ZERO je kanál, ktorý nie je vo vašej televízii. Musíte sa vydať do prírody, aby ste sa naladili na túto frekvenciu."

Jazdiť uvidíte veľkú zmesku riderov ako Wolle Nyvet z Rakúska, ktorý je Absinthe veteránom objavujúcim sa vo videách dlhé roky. Dopĺňajú ho Tom Tramnitz a Clemens Millauer. Źenskú časť reprezentujú Ivika Jürgenson, Ylfa Rúnarsdóttir a Estelle Pensiero. Objaví sa ďalšia legenda a to Jamie Lynn, jazdec a umelec veľkého formátu. Ďalšie mená: Jeremy Jones, Nils Mindnich, Hans Mindnich, Garrett „Worm" Warnick, Sam Klein, Chris Corning, Roope Tonteri, Johan Rosen, Joon Ivanov a Sammy Blaze.

Lokality: Kanada, USA, Rusko, Rakúsko, Švajčiarsko, Fínsko, Island.

Videopremiéra začína vo Švajčiarsku, meste Zurich. Nasledovať by mali ďalšie premiéry v ďalších európskych mestách, všetko však záleží od opatrení proti šíreniu Covid-19. Sleduj stránku Absinthe Films, kde sa dozvieš podrobnosti o videopremiérach. Kto sa nebude môcť zúčastniť oficiálnych videopremiér, tak bude mať možnosť sledovať video online ž od 8. decembra. Viac info čoskoro.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: absinthe premiera video

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!