SlovakAir na Banked Air v Ischgli postupuje ďalej
Piatok 06. Apríla 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

SlovakAir na Banked Air v Ischgli postupuje ďalej

Slovenský team s názvom SlovakAir postupuje do ďalších bojov na Banked Air konanom v rakúskom stredisku Ischgl. Team v zložení Baša Števulová, Matúš Hubka, Tomáš Lančarič, Tomáš Hafner a Milan Purdeš si vjazdili postupové miesto a dnes sa stretnú proti reprezentantom hlbokého Nemecka. Boj to bude náročný, držíme palce.

Najlepší zo slovenského teamu bol v kvalifikácii košický rýchlik Tomáš Lančarič s časom 0:52.36, skóre za štýl 1s a airtime 6,61s. Jeho výsledný čas bol teda 0:44.75. Za ním nasledovali Hubka, Hafner a Purdeš. Chalani sa samozrejme snežili ako sa dalo, ale obtiažne poveternostné podienky im nedovolovali dupať na plyn tak, ako by si predstavovali. Príjemne zajazdila aj Baša a tak boj s Nemcami bude na hranici ľudských možností. Najväčší airtime v kvalifikácii mal Terje Haakonsen a najrýchlejší bol Brett Carpentier z Kanady.

Foto: Matt McHattie a Sebi Madlener

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: banked air ischgl

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!