Sneženie prišlo konečne aj na Slovensko
Utorok 13. Októbra 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Sneženie prišlo konečne aj na Slovensko

Rapídne ochladenie, sneženie v stredných a vyšších nadmorských výškach nám dáva nádej na skorý začiatok sezóny. Samozrejme ešte je veľmi skoro predpovedať, kedy a za akých podmienok začne zimná sezóna na Slovensku, ale biela nádielky vždy poteší.

Jasná, Tatranská Lomnica, ale aj ďalšie vyššie položené strediská sa na chvíľu zabeleli. Bohužiaľ, koncom týždňa prichádza oteplenie a aktuálna snehová pokrývka isto zmizne. Kým sa však na Slovensku rozbehne pravá zimná sezóna, môžeme sa (v čase písania správy, boli hranice do Rakúska otvorené, bez nutnosti absolvovať karanténu) môžeme využiť otvorené rakúske strediská ako napríklad Mölltaler, Hintertux, Stubai. Na ľadovci Mölltaler môžete využiť slovenskú Šikovnú sezónku Premium a tak ušetriť financie. Tá vám poskytuje jazdenie na 183 km zjazdoviek, v 8 strediskách a 4 krajinách.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna molltaler

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!