Výsledky DC Helter Skelter 2022
Štvrtok 07. Apríla 2022
Autor: Boardlife

0 komentárov

Výsledky DC Helter Skelter 2022

HájLájt sezóny, čo sa týka počtu účastníkov, dĺžky trate, obťažnosti prekážok, dĺžky afterky a ďalších vecí sa konal 2. apríla 2022 v stredisku Jasná, miestnom snnowparku a pod už tradičným názvom DC Helter Skelter. Pred samotným reportom, si dajme výsledky.

Vyše 70 štartujúcich zo Slovenska a aj Poľska odjazdilo kvalifikačnú jazdu kombinujúcu čas a freestyle. Trať bola náročná, kúsala, ale väčšina riderov a rideriek rôznych vekových kategórií ju prešla až do cieľa. Z kvalifikácie postupovalo do finále 14 riderov: Michał Ligocki (POL), Martin Blaško, Milan Purdeš, Tomáš Hafner, Boris Karolčík, Tibor Rákoczi, Janko Tatarka, Martin Józsa, Dušan Bízik, Marek Kríž, Matúš Hubka, Jozef Vanik, Juraj Zvarík a Martin Rybanský.

Po chvíľkovom odpočinku sa odjazdilo finále. Podrobnosti v pripravovanom reporte, teraz len sláva víťazom a zúčastneným. Prvenstvo s najlepším finálovým časom, skvelými trikmi, štýlom hodným legendy si vyjazdil kamarát z Poľska Michal Ligocki. Druhé miesto po tuhom boji išlo Borisovi Karolčíkovi a na treťom mieste už lokál z Jasnej, Martin Blaško.

Viac info, fotiek a emócií sa dozviete z pripravovaného reportu. Už teraz díky všetkým zúčastneným, shaperom zo snowparku v Jasnej, stredisku a samozrejme sponzorom SNOWPARK JASNA, DC shoes USA, Demänovská Dolina, Jasna, Oakley, Stance, Jameson, Ivanové Minútky, Garaž, Intersport, Spotrby.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: helter skelter jasna

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!