Zbaľte dosky a priateľov, ľadovec Mölltaler Gletscher pozýva na jesenné jazdenie
Nedeľa 10. Októbra 2021
Autor: TMR, PR

0 komentárov

Zbaľte dosky a priateľov, ľadovec Mölltaler Gletscher pozýva na jesenné jazdenie

Dobré správy z Rakúska! Zimné stredisko Mölltaler Gletscher privíta prvých jazdcov už čoskoro. Pravú jesennú lyžovačku na jedinom ľadovci v Korutánsku môžete zažiť už vo štvrtok 14. októbra.

Prvé prípravy na novú sezónu začali na ľadovci už v septembri. Priaznivá zmena počasia z posledných dní, ktorá okrem ochladenia priniesla aj dlhoočakávané sneženie, všetko urýchlila. „Od stredy pracuje technické zasnežovanie na plné obrátky, chceme vytvoriť perfektné podmienky a pripraviť zjazdovky na skvelú lyžovačku. Dúfame, že počasie nám bude priať a pridá sa aj prírodným snehom,“ uviedol riaditeľ strediska Stefan Klotz. Otvorenie zjazdoviek pripravujú na ľadovci vo štvrtok 14. októbra 2021. Okrem toho pripravuje stredisko na 28. októbra aj slávnostný opening spojený s atraktívnym sprievodným programom.

Alpské stredisko Mölltaler Gletscher sa nachádza sa v pohorí Hohe Tauern a jeho najvyšší bod je v nadmorskej výške 3122m n.m. Vďaka kvalitným podmienkam je Mölltal obľúbeným miestom prípravy lyžiarskych reprezentácií z celej Európy. Jeho dôležitým benefitom je fakt, že lyžovačku ponúka aj v čase, kedy ostatné strediská na Slovensku, v Českej republike, Poľsku alebo Rakúsku sezónu už dávno skončili alebo ešte ani nezačali.

Najvýhodnejší spôsob, ako si užiť lyžovačku v stredisku Mölltaler Gletscher, predstavuje sezónny skipas Šikovná sezónka PREMIUM. Ostatní lyžiari môžu na úvod sezóny využiť  limitovanú ponuku denných skipasov s 50% zľavou, ktoré budú k dispozícii iba online na www.gopass.travel za špeciálnu cenu 22.-EUR.

Vždy aktuálne informácie zo strediska Mölltaler Gletscher sú k dispozícii na webe https://www.moelltaler-gletscher.at/ a na sociálnych sieťach Instagram @molltalergletscher a Facebook @moelltaler.gletscher

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr molltaler zima

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!