Zimná sezóna na Mӧlltali štartuje už 5. novembra
Pondelok 06. Novembra 2023
Autor: TMR

0 komentárov

Zimná sezóna na Mӧlltali štartuje už 5. novembra

A je to tu. Už v nedeľu 5. novembra štartuje lyžovačka na ľadovci Mӧlltaler Gletscher.

Na začiatok sezóny bude lyžiarom k dispozícii ľadovcová zjazdovka Schareck 3 vedúca z nadmorskej výšky 3122 m n. m do výšky 2716 m n. m., ktorú obsluhuje 6-sedačková lanovka Gletscher-Jet Zasnežovanie pracuje aj na ďalších zjazdovkách – postupne tak, ako sa ich podarí pripraviť, by mali byť otvárané zjazdovky č.8, č.9, č.2 a ďalšie. „Počasie vo výškach 2800-3122 m n. m. sa s nami trochu zahralo, ale chceme lyžiarom pripraviť čo najlepšie podmienky. Veríme, že s využitím depónií a s tým, čo sa nám podarilo vďaka mrazom dosnežiť, sa nám to podarí. Dobrá správa je, že podľa predpovede počasia sú pred nami ďalšie mrazy a sneženie,“ informoval Max Gottfried, riaditeľ rezortu Mölltaler Gletscher, jediného ľadovcového strediska v rakúskom Korutánsku. Lyžiari budú mať okrem lyžovačky k dispozícii komplexné zázemie vrátane panoramatickej reštaurácie Eissee (2800 m n. m.).

Najvýhodnejší spôsob, ako si užiť lyžovačku v stredisku Mölltaler Gletscher, predstavuje sezónny skipas Šikovná sezónka PREMIUM – k dispozícii na www.gopass.travel . Šikovná sezónka PREMIUM okrem lyžovačky v stredisku Mölltaler Gletscher a v sesterskom stredisku Ankogel umožňuje lyžovačku až do konca zimnej sezóny 2023/24 aj v najlepších strediskách na Slovensku (Jasná, Vysoké Tatry), v Českej republike (Špindlerův Mlýn, Ještěd) a v Poľsku (Szczyrk). Šikovná sezónka PREMIUM prináša svojim držiteľom zároveň 15% zľavu v gastro zariadeniach Bergrestaurant Eissee a Sonnblick Bar. V predpredaji sú už aj denné skipasy na otvorenie už od 39.-€.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr molltaler zima

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!