Danube SUP Challenge - Central European Tour
Piatok 14. Júla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Danube SUP Challenge - Central European Tour

Prijmi výzvu a prepádluj Bratislavu na SUPe! Zažite neskutočnú atmosféru a vychutnajte si mesto z pohľadu, ktorý ste doteraz nezažili. Nechajte sa unášať prúdom majestátneho Dunaja. Po podobných eventoch v Benátkach, Ríme, Paríži, Viedni, či Prahe je teraz na rade Bratislava. Štartujeme 16. júla.

Ako môžeš pádlovať? Na plno, že vypľuješ dušu a porazíš všetkých kamošov. Alebo na pohodu, užívaš si pohodovú jazdu na SUPe priamo centrom mesta. Začiatočníci budú mať možnosť plaviť sa v skupine s inštruktorom. Na SUP nepotrebuješ žiadne špeciálne oblečenie. Stačia ti plavky. Ak vieš stáť, ak vieš držať pádlo, tak vieš aj stáť a pádlovať! Tak čo, prijímaš SUPer výzvu?

Danube SUP Challenge je 4. podujatím stredo-európskej série SUP CUP. Táto séria sa skladá zo 6 pretekov v troch štátoch - Slovensko, Česká republika a Rakúsko. Zbieraj body a ten najlepší vyhráva zbrusu nový sup JP Australia RACAIR.

Dĺžka preteku: Maratón 18km alebo SUPer jazda mestom 6km
Štart: Karloveská zátoka
Cieľ maratónu: Jarovecké rameno
Cieľ jazda mestom: Dunajčík, Lido

Povolená výbava - pevné, či nafukovacie dosky do dĺžky 14".
Povinná výbava - záchranná vesta
Doporučená výbava - leash

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sup dunaj

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!