Utorok 03. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Na najlepších vlnách sveta spolu s profíkmi z Quiksilver, Roxy a DC teamu

Skupina Quiksilver Group so sídlom vo francúzskom Hossegore, v samotnom srdci európskeho surfingu, otvorí tento rok v máji dvere svojho prvého športového centra v Európe, pod názvom „Boardriders House“. Jedinečný komplex uprostred píniového lesa o rozlohe 10.000 m2 sa stane domovom študentov behom týždenných kurzov, usporiadaných od júna do septembra pod názvom „Boardriders Week“.

Jedná sa o nový typ sufrerského campu, kde sa študenti môžu naučiť surfovať, alebo sa zdokonaliť v spoločnosti skúsených trénerov surfingu a profesionálov z Quiksilver, Roxy, DC a Moskova teamu, na tých najlepších vlnách na svete. Program a prihlášky na jednotlivé turnusy surferského campu sú už teraz k dispozícii na www.boardriders-week.com.

Jérémy Florès: “Som hrozne rád, že môžem byť súčasťou tohto nového projektu a podeliť sa o svoju vášeň pre oceán na Boardriders Weeku“. Študenti budú ubytovaní v impozantnej vile v typickom štýle miestneho kraja vyšperkovaným Quiksilver teamom. Obrovský priestor vyniká svojou jedinečnosťou, je priateľský k svojim obyvateľom a kultúra surfingu z neho priam sála. Dom je vybavený jedálňou, halou, herňou (stolný tenis, futbal, biliard) a nechýba internetové pripojenie.

Boardriders House ponúka aj volejbal a plážový futbal. Okrem surfovania budete mať možnosť nahliadnuť do zákulisia našej továrne, kde sa vyrábajú surfové dosky, navštíviť sídlo spoločnosti Quiksilver, zúčastniť sa lekcií skatu, stan dup surfingu a večer sú pre vás pripravené koncerty pod holým nebom. Možnosť spolupracovať s kvalitnými trénermi v autentickej atmosfére surferského raja – čo viac si priať? Surferský camp je v júli a auguste určený pre deti do 14 do 18 rokov a v júni a septembri pre mládež nad 18 rokov. Viac info na: www.boardriders-week.com

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!