Oddych, slnko, šport, vzťahy – to prinesie prvý ročník podujatia  Surf It Challenge of 12s
Pondelok 17. Júla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Oddych, slnko, šport, vzťahy – to prinesie prvý ročník podujatia Surf It Challenge of 12s

Už 5. augusta 2017 ožijú bratislavské Zlaté piesky hudbou, športom a smiechom. Spoločnosť VNET a.s. v spolupráci s areálom vodných športov Wakelake pripravujú pre návštevníkov skvelé podujatie, kde si každý nájde to svoje.

Cieľom podujatia je spájať zaujímavých ľudí s podobnými myšlienkami, umožniť jednoduchšie nadviazanie kontaktov a partnerstiev – a to nielen v osobnej, ale aj v pracovnej rovine. Stretnúť sa tu môžu jednotlivci, priatelia, no je to priestor aj na utužovanie pracovných tímov.

Surt It Challenge of 12’s od obeda do rána

Podujatie Surf It Challenge of 12’s je rozdelené na dve časti: dennú a večernú. Počas dennej časti, ktorá začína o 12:00 hod., si môže návštevník naplno užiť širokú škálu možností, ktoré ponúka areál Wakelake. Aktívny oddych na vode spríjemní jazda na vodnom vleku, zapožičanie paddle boardov, či flyboardu. Na brehu bude k dispozícii volejbalové ihrisko, chill zóna a počas celého popoludnia budú prebiehať aktivity pre najmenších návštevníkov v Kids zone. Tanečné duše pookreje pri srdci tanečný workshop s Aron Mitu v rytme dancehallu a salsation fitness s Michaelou Podolanovou. V areáli sa bude nachádzať aj Hipster Village – kde si hostia budú môcť pochutiť na zdravých a chutných výrobkoch a jedlách od lokálnych slovenských výrobcov.

Počas celého dňa si návštevníci môžu trúfnuť na Challenge of 12’s – aktivity skladajúce sa z rôznych ťažko prekonateľných úloh, ako napríklad zvládnuť sériu kondičných cvikov od emJOY, prejsť náročnú trať od Greenbike v čo najkratšom čase, nájsť všetky indície a prežiť escape room na kolesách a mnoho ďalších. Ak ju hosť pokorí, môže sa tešiť na zaujímavé a atraktívne ceny.

Večer plný hudobného a tanečného programu

Surf It drink o 20:00 hod. otvorí večernú časť programu, ktorú spestrí rýchla Wakelake trick šou od profesionálnych jazdcov. Krv v žilách rozohreje horúca tanečná šou skupiny Lil Mitu Crew. Na svoje si prídu aj milovníci filmov; spoločnosť Magicbox, ktorá do kín uvádza toto leto film Valerián svetového filmového režiséra Luca Bessona, prinesie pod holé nebo projekciu komédie Itinéraire bis (Náhradný plán).

O hudobný zážitok sa postarajú hudobné skupiny Komajota a Puding pani Elvisovej. Od polnoci do rána budú znieť sety z produkcie DJ Spin.

Vďaka dvom typom vstupeniek – celodennej a večernej – si na svoje prídu aktívni a dobrodružní športovci, a zároveň aj milovníci hudby, oddychu, leta a tanca.

Vstupenky je možné zakúpiť priamo na stránke festivalu http://surfit.sk/obchod/

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: wakelake

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!