Prichádza Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016
Piatok 08. Apríla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Prichádza Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016

Deviaty ročník Majstrovstiev Českej republiky a Slovenska v surfingu, "Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship" prebehne 24.6. - 3.7.2016 vo francúzskom Seignosse, tradičnom mieste konania šampionátu a jednej z najlepších surfových lokalít v Európe. Medzinárodný pretek prinesie majstrovské boje v kategóriách mužov a žien, bohatý sprievodný program a samozrejme aj hlavné ceny pre víťazov, surfboardy značky Quiksilver v mužskej kategórii a Roxy pre najlepšiu ženu.

Pre účastníkov je zaistená doprava z Prahy klimatizovaným autobusom a ubytovanie v rekreačnom areáli s bazénom v tesnej blízkosti surferského spotu. Registrácia na Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016 je už spustená a to na webe www.surfchamp.cz

Formát pretekov je osvedčený a totožný s tým, ktorý používa World Surf League pri surfových pretekoch ASP. Všetci zaregistrovaní účastníci sa v prvom kole rozlosujú do troj až štvorčlenných skupín a majú 30. minút jam session, kde môžu predviesť svoje schopnosti. V hodnotení sa počíta súčet dvoch najlepšie odjazdených vĺn. Prví dvaja postupujú do ďalšieho kola. Pavúk potom pokračuje až do finále. Presný formát a rozlosovanie zverejníme na riders meetingu v nedeľu 26. júna 2016.

Okrem hlavného preteku sú na programe sprievodné súťaže. V minulom roku mimoriadne populárna kategória deti (do 14. rokov). Ďalej Tag Team Contest - štafeta teamov a Paddle Battle - hromadný pretek v pádlovaní. Špeciálna cena bude pripravená za najlepšiu vlnu celého eventu. Myslíme aj na zaujímavý suchozemský program - premietanie surferských filmov v prírodnom kine, grilovanie, výlety na tapas do neďalekého San Sebastianu v Španielsku a samozrejme nezabudnuteľné Jägermeister parties pri bazéne. Každý účastník dostane Quiksilver, alebo Roxy tričko z limitovanej edície.

Pre všetkých účastníkov sme pripravili nové balíčky, ktoré zahŕňajú aj surfovú školu Kevina Olsena! Kevin je bývalý profesionálny surfer, ktorý pochádza z Juhoafrickej republiky. Po skončení svojej profi kariéry trénoval anglický a juhoafrický surfový team. Teraz má surfovú školu vo Francúzsku, ktorá funguje už skoro 10 rokov. Jeho meno zaručuje najvyššiu profesionalitu a osobný prístup. Škola je určená ako pre úplných začiatočníkov , tak aj pre pokročilých, ktorí sa chcú zdokonaľovať.

Bližšie info, program a registrácia na www.surfchamp.cz

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: surfchamp quiksilver roxy

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!