Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2017
Streda 12. Apríla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2017

Jubilejný 10. ročník Majstrovstiev Českej republiky a Slovneska v Surfingu, Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship sa tento rok koná 16. - 25.6.2017 vo francúzskom Seignosse, ktoré je už tradičným miestom šampionátu a jednou z najlepších surfových lokalít v Európe.

Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship ponúkne majstrovské boje aj bohatý sprievodný program, na svoje si prídu aj všetci, čo so surfingom začínajú. Ubytovanie je zaistené v rekreačnom areáli s bazénom neďaleko surfového spotu a na miesto vás odveze klimatizovaný autobus z Prahy. Registrácia je spustená na stránkach www.surfchamp.cz

Formát pretekov je osvedčený a totožný s tým, ktorý používa World Surf League. Všetci zaregistrovaní účastníci sa v prvom kole rozlosujú do troj až štvorčlenných skupín a majú 30 minút jam session, kde môžu predviesť svoje schopnosti. V hodnotení sa počíta súčet dvoch najlepšie odjazdených vĺn. Dvaja najlepší postupujú do ďalšieho kola. Pavúk potom pokračuje až do finále. Presný formát pretekov a rozlosovania zverejníme na riders meetingu v nedeľu 18. júna 2017. Víťaz mužskej a ženskej kategórie si okrem titulu odnesie aj hlavnú cenu Quiksilver a Roxy surfboard.

O zaujímavý program sa postará nie len hlavný surfový pretek, ale aj sprievodné súťaže. Už po tretí krát je otvorená detská kategória do 14. rokov a chýbať nebude ani Tag Team contest (štafeta temov), Paddle Battle (hromadný pretek v pádlovaní) a špeciálna cena za najlepšie odjazdenú vlnu.

Surfová škola Kevina Olsena

Vybrať si môžete z niekoľkých balíčkov, ktoré taktiež zahŕňajú surfovú školu Kevina Olsena. Kevin je bývalý profi surfer, ktorý pochádza z Juhoafrickej republiky. Po skončení svojej profesionálnej kariéry trénoval anglický a juhoafrický surfový team. Jeho meno zaručuje najvyššiu profesionalitu a osobný prístup. Škola je určená ako pre úplných začiatočníkov, tak aj pre pokročilých, ktorí sa chcú zdokonalovať.

Sprievodný program

Večerný program zahŕňa legendárnu Jägermeister parties pri bazéne a po dňoch plných surfovania sa môžete odreagovať pri sledovaní surferských filmov v prírodnom kine, alebo si spoločne s priateľmi ugrilovať niečo dobré pod zub. Pripravený je aj obľúbený výlet do neďalekého San Sebastianu v španielsku na najlepšie tapas. Každý účastník dostane Quiksilver, alebo Roxy tričko z limitovanej edície.

Viac informácií, program a registrácia na: www.surfchamp.cz

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: quiksilver surfchamp roxy

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!