Piatok 08. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Surftrip 2011 - leto v Španielsku

Surftrip má ďalšiu novinku. Po celý júl 2011 ponúka individuálne a skupinové ubytovanie. surferské zázemie, požičovňu a kurzy surfingu v Surftrip house na kraji dedinky Langre v hornatej Kantábrii. Tá sa rozkladá na severe španielska, pri pobreží Biskajského zálivu. Najbližšia pláž sa otvára nad skalnatým útesom, kúsok od ubytovania. Vo vzdialenosti do 30 km jazdy sa nachádza viac ako 10 kvalitných surferských spotov a vysokohorské priesmyky.

Okrem individuálnych služieb ponúka Surftrip behom júla aj štyri organizované kurzy s maximálnym počtom dvanástich účastníkov. Týždenný pobyt na španielsko pobreží atlantického oceánu je určený začiatočníkom aj pokročilým surferom, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazdení. Surftrip v Španielsku je doporučovaný aj väčším skupinám, ktoré si môžu rezervovať celý týždeň pre seba.

každodenné surfovanie pod vedením miestnych a zahraničných inštruktorov je doplnené o výlety do blízkych hôr. Kvalita výuky surfingu je podporená pravidelným videocoachingom a surferskou teóriou. Podobne ako aj na ostatných surftripoch, bude aj tu určenie prebiehať na začiatočníckych penových a epoxy doskách, ktoré sú pre začiatočníkov najideálnejšie. K dispozícii je aj široký výber dosiek pre zdatnejších jazdcov. Prvé dni sú venované intenzívnej výuke a nasledujúce sa účastníci campu snažia chytiť vlnu za podpory prítomných zahraničných surferov a organizátorov z Čiech.

Ponuka Surftrip house v Španielsku vychádza v ústrety aj pokročilým jazdcom, ktorí majú záujem iba o zapožičanie surfu a ubytovanie so surferským zázemím kúsok od oceánu. To je zabezpečené v jednoposchodovej vile, vo vzdialenosti max 300 metrov od oceánu. Vila má päť izieb, dve kúpelky a jednu veľkú vybavenú kuchyňu. K dispozícii je aj WiFi. Na prízemí je veľká miestnosť pre spoločné ubytovanie až 8 ľudí.

Júl v Španielsku tak môže byť ideálnym časom pre zoznámenie so surfingom a životom surferov, rovnako aj zdokonalením sa v tom, čo už na doske viete. Viac info na e-maile crew@surf-trip.cz a na stránkach www.surf-trip.cz.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!