Wakelake a wakevlek otvorený - sledujte info
Streda 22. Apríla 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Wakelake a wakevlek otvorený - sledujte info

Streda 22. apríla 2020 znamenala uvoľnenie pravidiel prijatých na zamedzenie šírenia korona vírusu. Nadchádzajúca letná sezóna, ktorá už mala byť spustená, sa len pomaly rozbieha. Obmedzenie prevádzky sa dotklo aj wakeboardových vlekov, našťastie však prinášame dobré správy.

Takže v stredu 22. apríla sa areál Wakelake a wakeboardový vlek otvárajú. Samozrejme za dodržania prísnych pravidiel. Na teraz je prevádzková doba takáto:

Otváracie hodiny počas týždňa: 12:00 – 20:00

Otváracie hodiny počas víkendu: 10:00 – 22:00

Návštevníci dodržujúci pravidlá majú k dispozícii: 

Wakeboardový vlek, predajňu za účelom kúpy vstupeniek na športové aktivity, požičovňu (okrem neoprénov, vesta a prilba budú dezinfikované po každom použití), SUP – stand up paddle board, v reštike si môžete dať pizzu a nápoje, len ako takeaway.

Aby sme sa všetci cítili bezpečne, treba dodržiavať niekoľko pravidiel: Vstup na Wakelake a pobyt v ňom je možný len s rúškom, alebo adekvátnou ochranou dýchacích ciest. Povinná dezinfekcia rúk pri vchode. Taktiež treba dodržiavať minimálny odstup od ďalších ľudí 2m. Šatne, sprchy a sociálne zariadenia nie sú k dispozícii.

Užívajme si jazdenie a začiatok sezóny, ale hlavne bezpečne. Nalaďte sa spolu s nami videom zo sunrise session.

 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: wakelake bratislava zlaté piesky

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!