Piatok 26. Apríla 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Najlepšie ceny na neoprény a trapézy značky NP

Boardlife Centrum vám prináša najlepšiu ponuku a najlepšie ceny výrobkov jednej z najkvalitnejších značiek neoprénov, trapézov a doplnkov pre windsurfing, kite, surf, SUP a wake, značku NP. Jedná sa o nástupcu značiek Pride Waterwear a legendárnej značky NPX známej medzi fanúšikmi vodných športov svojou veľmi vysokou kvalitou.

Značka NP pokračuje v nastúpenom trende NPX, skvalitnila výrobný proces a zmodernizovala dizajn neoprénov. NP zachovalo vnútornú antibakteriálnu izolačnú vložku Bambus Charcoal, ktorá podľa potreby zahreje alebo schladí. Táto izolačná vrstva je ešte doplnená o rýchlo schnúcu a tepelnú vrstvu Zirkonium. Materiály APEX FLEX a APEX MESH, ktoré značka MP používa sú momentálne najkvalitnejšie na trhu. 

Značka NP prekvapila výrobcov aj v oblasti trapézov revolučným prevedením, technologickým spracovaním a inováciou trapézového háku pre windsurfing a kite. 

NP pre sezónu 2013 pripravili široký sortiment neoprénov, trapézov a ďalších doplnkov pre windsurf, kite, surf, wake a SUP.

Kompletnú ponuku nájdete na www.npsurf.de a v Boardlife Centre na Kutuzovovej 11 v Bratislave. Možná objednávka všetkých typov neoprénov a trapézov značky NP z aktuálnej ponuky. 

AKCIA na neoprény a trapézy značky NP, prebieha od pondelka 29.apríla do pondelka 20.mája 2013. V tomto období nájdete u nás bezkonkurenčne najlepšie ceny !!! 

Informácie o akciových cenách v Boardlife Centre alebo na tel.čísle: 0903 456 937

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!