Utorok 16. Augusta 2011
Autor: Boardlife/PR

0 komentárov

Evil kemp a majstrovstvá Slovenska vo wakeboardingu a wakeskate už zajtra!

Milí wakeboardoví a wakeskate, ale aj ďalší priatelia. Rok sa stretol s rokom a prichádza čas na ďalší ročník Evils wake kempu a aj majstrovstiev Slovenska vo wakeboardingu a wakeskate 2011. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete viac.

Tak ako aj minulý rok, aj teraz sa môžete tešiť na Evils kemp a majstráky Slovenska v wake a wakeskate. Inšpirovať sa môžete v reporte z minulého ročníka. Teraz prinášame čerstvé informácie.

Evil kemp a majstráky Slovenska sa konajú v termíne 17. – 21. august 2011. Miestom konania je Vodnolyžiarsky vlek Košice (sleduj mapku dole). V areáli sa nachádzajú nasledovné prekážky: 2 x kicker, grind box, mostík, funbox, r-auqa. Ak by sa vám niečo na nich nezdalo, odchyťte si Maťa Ščamboru. Ale aj pochváliť ho môžete. 

REGISTRÁCIA:

Registrácia je bezplatná a prebieha od tohto momentu až do začiatku akcie prostredníctvom webu, a to zaslaním vyplneného dotazníka, ktorý je k dispozícii na stiahnutie, na túto mailovú adresu: evilsklub@gmail.com, resp. na mieste, pri registračnom stolíku (zodpovedné osoby za registráciu: Lucia Bosáková, Mimi Köszeghy) v deň začatia akcie (17. 08. 2011) od 09:00 do 17:00. Poznámka: Registračný dotazník na webe prosím vypĺňajte, až keď ste si aspoň na 90% istí, že sa podujatia zúčastníte. V opačnom prípade nám vytvárate menší problém s organizáciou, vzhľadom na to, že potrebujeme dopredu prinajmenšom orientačne vedieť počet účastníkov. Vďaka.

 

POPLATKY:

Celocampový lístok: 
- Pre členov klubu Evils: 50 Eur (poplatok zahŕňa: jazdenie na vleku počas 5tich dní, možnosť používať prekážky počas 5tich dní, možnosť zúčastniť sa tréningov s inštruktormi, vstup na Welcome party) 
- Pre nečlenov klubu Evils: 60 Eur (poplatok zahŕňa: jazdenie na vleku počas 5tich dní, možnosť používať prekážky počas 5tich dní, možnosť zúčastniť sa tréningov s inštruktormi, vstup na Welcome party) 

Denný campový lístok:
- Pre členov klubu Evils: 20 Eur (poplatok zahŕňa: jazdenie na vleku počas jedného dňa, možnosť používať prekážky počas jedného dňa, možnosť zúčastniť sa tréningu v daný deň, vstup na Welcome party) 
- Pre nečlenov klubu Evils: 23 Eur (poplatok zahŕňa: jazdenie na vleku počas jedného dňa, možnosť používať prekážky počas jedného dňa, možnosť zúčastniť sa tréningu v daný deň, vstup na Welcome party)

PROGRAM: (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu)

Streda 17. 08. 2011 - začiatok kempu; príchod jazdcov; registrácia a vyplatenie príslušných poplatkov (pri registračnom pultíku: Lucia, Mimi); jazdenie; večer - Welcome party (v rámci welcome party: Pecha Kucha – special sport edition, We are not sisters & Wakeshop fashion show, DJ Ľudko, grilovačka; info: Zoran, Lucia)

Štvrtok 18. 08. 2011 - jazdenie v EVILS wake parku; tréning pod dozorom top jazdcov; Beach Voleyball turnaj (info: Nina); poobede – „Last Out“ Game (info: Zoran); Seminary with judges (info: Zoran); večer - DJ Ľudko

Piatok 19. 08. 2011 - jazdenie v Evils wake parku; tréning pod dozorom top jazdcov; Beach Football turnaj (info: Nina); Street Art Zone (info: Mimi); poobede – Rookie Competition (info: Zoran) – prví traja môžu využiť šancu účasti na MSR bez štartovného; večer - premietanie wake filmov; DJ Ľudko

Sobota 20. 08. 2011 – individuálny tréning; majstrovstvá SR vo wakeboardingu a wakeskateingu (info: Zoran, Lucia); Street Art Zone; večer Good-Bye Party (info: Lucia, Mima)

Nedeľa 21. 08. 2011 – jazdenie a diky čau!

PRETEKY (MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA): 

Kategórie 

Wakeboard „rookie“: účastníci kempu so zaplateným kempovým lístkom, ktorí vedia maximálne 2 inverty (táto kategória nie je pre tých jazdcov, ktorí ovládajú viac invertov). Táto kategória nepodlieha pod Majstrovstvá Slovenska, avšak jazdci umiestnení na prvých troch miestach môžu využiť šancu účasti na MSR bez štartovného.

Wakeskate „rookie“: účastníci kempu so zaplateným kempovým lístkom, ktorí vedia maximálne 3 pop triky – trik kedy sa doska odlepí od hladiny vody (táto kategória nie je pre tých jazdcov, ktorí ovládajú viac ako 3 pop triky). Táto kategória nepodlieha pod Majstrovstvá Slovenska, avšak prví traja môžu využiť šancu účasti na MSR bez štartovného.

Wakeboard „muži open“: účastníci kempu so zaplateným štartovným. Kategória spadá pod Majstrovstvá Slovenska.

Wakeboard „ženy open“: účastníčky kempu so zaplateným štartovným. Kategória spadá pod Majstrovstvá Slovenska.

Wakeskate „muži open“: účastníci kempu so zaplateným štartovným. Kategória spadá pod Majstrovstvá Slovenska.

Wakeskate „ženy open“: účastníčky kempu so zaplateným štartovným. Kategória spadá pod Majstrovstvá Slovenska.

Tí kemperi, ktorí majú záujem o stanovanie, alebo umiestnenie karavanu priamo v areáli Vodnolyžiarskeho vleku, by mali venovať zvýšenú pozornosť bodu 8. v propozíciách (propozície), vzhľadom na obmedzenú kapacitu stanových a karavanových miest. A teda rezervovať si miesto čím skôr u Katky Šurkovej (surkovakatarina@gmail.com).

Takže once again na záver – všetky info sú v propozíciách – stačí si ich iba pozorne prečítať. Ak by vám napriek tomu náhodou nebolo niečo jasné, neváhajte nás osloviť. Tešíme sa na vás!

S láskou a úctou váš organizačný tím!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!