Štvrtok 15. Septembra 2011
Autor: Andrej Žabkay
Foto-video: Andrej Žabkay
0 komentárov

Fellows Tattoo Jam 2011

Pomaly sa už začína jeseň a prichádza čas na nejaké vymakané tetovanie. Tak som sa bol pozrieť na Fellows tattoo jam v Bratislave, pozrieť si súťaž top tetovacích štúdií zo Slovenska aj Čiech. Konkrétne to boli: J.J Devils, Mefisto, Origin Tattoo, Ivan Tattoo a Pistolero. Spomenutí predvádzali na svojich modeloch svoje umenie a kto chcel, mal k dispozícii papier a pero a mohol svoj návrh nakresliť a vyhrať jeho vyhotovenie v súťaži.

Celé sa to odohrávalo v prostredí bratislavského klubu LOFT, takže o zábavu bolo postarané či už hudobne v podaní kapiel ZočiVoči, ADK+Live band a Johnnyho Perfekta & Lady Mel + Hip Hop fakulty. V noci sa o zábavu starali Djs Yanko Kral a Selecta Cif.

Cez deň sa vonku sa dalo vychutnať pivečko, energiu zaobstaral Monster energy. Po celý deň sa konala tombola o trička Fellows a poukazy na nákup Conversiek od Freshbin.sk. Celodenná pohoda vo vnútri, ale aj vo vonkajších priestoroch pred Loftom. Našťastie počasie vyšlo tak ako malo.

Dostatok adrenalínu poskytovala postavená minirampa od FS constructions na ktorej prebiehal celý deň skate, inline a bmx contest. Škoda, že tento contest bol v ten istý termín ako SSP vo Zvolene, takže väčšina ľudí jazdiacich na rampe bola tam, našťastie objavili sa tu ľudia ako Lukáš Mihalec, Adam Kutchy a Lukáš Mikat, ktorí zadiktovali spolu s inlinermi a bajkermi.

K dispozícii bola tiež 9 metrová stena, kde si každý mohol spraviť vlastný graffit. Toto celé prebiehalo v najväčšej pohode za príjemného slnečného dňa celý deň sa tetovalo, jazdilo, hrala dobrá hudba ako vo vnútri klubu tak aj vonku z monster stánku. Večer sa však rozpútala skvelá party, ktorú tak často v takomto prostredí nezažijete. Rodinná atmosféra, ale aj množstvo nových ľudí, čo ste mohli stretnúť na večernej žúrke. Verím že tento deň sa zopakuje aj o rok. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!