Streda 08. Februára 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snowpark Martinské hole

Na Martinských holiach sa nachádzajú dva snowparky. Jeden na Javorine s vlastným vlekom, ktorý je väčší a mneší snowpark pod šsťsedačkou.

Za ideálnach podmienok sa v snowparku nachádza 14 prekážok. (skoky, jiby a kombinácia). Na skokovej platforme nájdete dva skoky o veľkosti cca 10m, 5m, dva menšie skoky cca 2-3m, niekoľko bední, double kink bedňu, zopár railov a ďalšie. Sledujte fotky!

Popri snowparku vedie samostatný vlek. Keďže sa Javorina, kde leží snowpark, nachádza v zadnej časti strediska, je za potreby zakúpiť klasický lístok. Špeciálny parkový lístok zatiaľ stredisko neplánuje zaviesť.

Tri snow prekážky a jednu snowskate do parku venovalo Aranburu. Druhý snowpark sa nachádza po šesťsedačkou a je určený začiatočníkom. Nájdete v ňom niekoľko malých skokov s table cca 2m a jednu širokú bedňu vhodnú na učenie.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!