Pondelok 16. Mája 2011
Autor: Kristián

1 komentár

Snowpark - Ski Bezovec

Mini lokálny snowpark v stredisku Ski Bezovec, ktoré sa nachádza 22 km od Piešťan. Autom je to približne 25 minút z PN smer Moravany – Stará Lehota. Nadmorská výška strediska je 750m.n.m..

Na zjazdovke č. 6 sa nachádza lomený vlek Poma - klasická gombička. Zjazdovka je aj pomenovaná Lomená. Má dĺžku 600 metrov, kde v spodnej časti je vybudovaný park. Hlavný shaperi parku sú Piešťanci a to: Maťo „Žralok“ Vavro, Luky „Vrabčo“ Vrábel a ja Michal „Kenny“ Petráš.

Snowpark: Park je rozdelený na 2 lajny prekážok. Park začína dvomi prekážkami, obidve sú dobre známe staré prekážky z Jasnej a to v prvej lajne rainbow a v druhej lajne lomený 7 metrový rail so streetovým nájazdom. Pod týmito prekážkami pokračujú v prvej lajne malý kicker s približné 4m platformou a v druhej lajne lomená 5m bedňa, ktorú postavil Martin. Momentálne park uzatvára dvojica prekážok pre začiatočníkov a to v prvej lajne rovný asi 5 metrový rail a v druhej lajne široký 7,5 metra dlhý box, ktorý na zimu požičali wakeboardisti z Ratnovskej Zátoky.

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!