Utorok 13. Marca 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Burton Špindl Spring Sessions 2012 - Mexická fiesta na záver sezóny

Hola hombrés! čo by to bolo za zimu, aby nebola zakončená tradičným snowboardovým festivalom, na ktorom si užijeme niekoľkodennú neopakovateľnú atmosféru, dokonale pripravený snowpark a hudbou nabité večierky?

V Skiareáli Špindleruv Mlyn už šesť rokov pripravujeme s príchodom jari akciu, ktorá bez pochýb patrí k najdôležitejším snowboardovým eventom v Čechách a tak tomu bude aj tento rok. Áno, Burton Špindl Spring Session oslavuje šieste narodeniny a my vás posledný marcový víkend pozývame na oslavu.

Od štvrtka 29. marca do nedele 1. apríla bude v prevádzke skvelý XXL snowpark z dielne Snowparkdesign, ktorý vyrastie v spodnej časti čiernej zjazdovky v areáli Svätý Peter. Aj keď s tu na body nehrá, najlepší jazdci hlavných sessions si odnesú atraktívne ceny ako iPady, iPody a podobne. Tie budú môcť vyhrať aj amatérski jazdci, pre ktorých bude pripravený Public Contest na menších prekážkach v snowparku na Hromovce. Na svahu nebudú chýbať zástupy fotografov a filmových produkcií, ktoré sa aj tento rok môžu tešiť na heli shoting. Aj pre nich bude pripravená súťaž o najlepšiu fotku v rámci Nixon Photo Contestu.

Tento rok sa akcia ponesie v duchu Mexika, takže sa připravte na poriadnu fiestu! Zoberte sombrera, nasadnite na dostavníky, kopnite do koní a príďte v tradičnom koncom marcovom termíne do Skiareálu špindelruv Mlyn, ktorý sa zmení na savanu plnú kaktusov a čili papričiek. Stánok s mexickými špecialitami a celodenný prúd hudby od Jorgosa a Robota z Jägermeister tatry budú zdôrazňovať skvelú atmosféru. Na večer je pripravených množstvo hudobných lahôdok vrátane Red Bull iBattle, koncertov Navigators, Monkey Business, Vladimir 518 a Terezy Černochovej, PSH a ďalších. Pre viac info sledujte aj naďalej www.boardlife.sk, ktorý je mediálnym partnerom BSSS 2012 a taktiež oficiálny web www.spindl-spring-sessions.cz, aleb osa stante fanúšikom na FB: www.facebook.com

Návštevníci akcie môžu taktiež využiť balíčky zahrňujúce ubytovanie a permanentky, viac info na adrese: http://www.spindl-spring-sessions.cz/akcni-nabidka-ubytovani-skipass

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!