Excelent Mystic Sk8 Cup 2015 – Barros, Fletcher, Gonzales, Dollin, Bufoni a ďalší
Utorok 16. Júna 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Excelent Mystic Sk8 Cup 2015 – Barros, Fletcher, Gonzales, Dollin, Bufoni a ďalší

Na preteky do Prahy sa chytá svetová skateboardová špička. Mladá krv, ale aj legendy. Excelent Mystic Sk8 Cup 2015 sa nezadržateľne blíži a my vám teraz predstavíme pár jazdcov, ktorí potvrdili svoju účasť v disciplínach street, bowl a best trick. Ako obvykle sa na pretekoch zíde svetová špička zo všetkých kútov planéty, doplnená poprednými domácimi jazdcami. Tu je niekoľko z nich.

Pedro Barros (Brazília)

Jazdec teamu Volcom, Red Bull a Vans, päťnásobný víťaz X Games a jeden z významných brazílskych jazdcov. Má iba 20 rokov a renomé si získal svojou všestrannosťou a obratnosťou v minirampe aj bazéne.

Greyson Fletcher (USA)

Kalifornská hviezda a bazénový špecialista sa vracia na Mystic Sk8 Cup, kde pred dvoma rokmi vyhral preteky v bowle. Greyson je členom slávnej surferskej rodiny, ktorá vychováva skvelých jazdcov už po štvrtú generáciu.

David Gonzales (Kolumbia)

Skvelá pecka a jeden z najlepších jazdcov súčasnosti, držiteľ titulu „Skater of the year 2015“ od Trasher magazine jazdiaci do svojich 12. rokov. Okrem skateboardingu má rád gitaru. V Čechách sa ešte neobjavil, ale podľa historiek, ktoré o ňom kolujú a ktoré sa týkajú jeho intímneho života, dá sa očakávať, že ho na Štvanici bude okrem skateboardingu zaujímať aj niečo iné.

Dustin Dollin (Austrália)

Ďalšia hviezda z Volcomu pochádza z Austrálie a na skatera začína byť v dôchodkovom veku. Na Mysticu oslávi 35. rokov. Medzi jazdcami ho prezývajú „The Man from Hell“ tj. muž z pekla nie len pre to, že pochádza z chudobnej a drogami prešpikovanej oblasti Austrálie, ale aj pre to, že ho v skateboardingu nezastavilo ani šesť operácii kolena.

Martin Pek (Česká republika)

Minuloročný víťaz v streete a neprehliadnuteľný rider nie len českej scény začal na skejte jazdiť vo svojich dvanástich rokoch, v dobe, kedy si jeho rodičia mysleli, že z neho bude basketbalista.

Leticia Bufoni (Brazília)

Brazílska skaterka je neprehliadnuteľnou osobnosťou v skateparku aj pre to, že nemeria viac ako 160 cm. Dvojnásobná víťazka Xgames, päťnásobná účastníčka Mystic Sk8 Cupu, na ktorom 3x skončila druhá a dva krát po sebe vyhrala.

Excelent Mystic Sk8 Cup 2015 sa koná 26. – 27. – 28. júna v Prahe na ostrove Štvanica, kde najlepší svetoví skateri pôjdu v disciplínach stree a bowl o prize money vo výške 30.000 USD. Preteky bude hodnotiť Assiciacion of International Skateboarders, ktorá zaisťuje rozhodcov a spracováva výsledky.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Barros Fletcher Gonzales Dollin Bufoni mystic

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!