Klaudia Medlová a Zuzka Stromková na Nine Queens ustáli 1080
Pondelok 21. Marca 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Klaudia Medlová a Zuzka Stromková na Nine Queens ustáli 1080

Klaudia Medlová a Zuzka Stromková (freeski) sa zúčastnili príjemnej dievčenskej akcie, ktorá je skôr fotoshootingom a voľným jazdením ako súťažou. Dokazuje to aj nový trik, ktorý Klaudia na tomto podujatí vrátila.

V rámci Nine Queens sa vyhodnocujú najlepšie dievčatá. Prvenstvo si odniesla domáca Anna Gasser, ktorá je po zranení znova fit, čo dokázala s Cab 900 a Bs 720. Ďalšie miesta a to delené druhé patrili našej Klaudii Medlovej a Kjersti Ostgaard-Buaas (NOR). Klaudia skákala backside rodeo, frontside 720 chicken salad a aj novinku v jej repertoári corkovanú Fs 1080. Spomenieme aj Zuzku Stromkovú, slovenskú freeskierku, ktorej sa prvý krát v živote podarilo ustáť flatspin 1080, trik ktorý zajazdila ako prvá baba na svete!

Klaudia si okrem druhého miesta odnieslo víťazstvo v kategórii "Ruler of the Week" za Fs 1080°. Ako cena bola nová surfová doska. Klaudii gratulujeme a pri tejto príležitosti sme sa je spýtali na pocity z akcie Nine Queens. Ako bolo, aký bol setup, čo nové sa jej podarilo zajazdiť.

Klaudia: "Ahoj a ďakujem! Áno, ďalší ročník Nine Queens bol znova úžasný. Perfektné počasie, super ľudia, super atmosféra a najlepší skok. Áno, hrad bol trošku pozmenený. Pridali dva bočné skoky, takže si mohol skákať aj zo strán. Level jazdenia bol vysoký. Baby jazdili úžasne a to mi pomohlo sa hecnúť do väčších trikov. Podarilo sa mi dva krát ustáť Fs1080 z čoho sa najviac teším Anna Gasser po 3 mesiacoch nejazdenia posielala double cab9, Zuzka Stromková odišla 1080 bolo to super. A robila som väčšinou fs7, bs5, fs3, rodejko raz som vyskúšala aj double, ale viac ma lákala fs 1080."

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: medlova stomkova nine queens

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!