Niklas Mattsson a Yuto Totsuka víťazmi Laax Open
Streda 27. Januára 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Niklas Mattsson a Yuto Totsuka víťazmi Laax Open

Bola to skvelá snowboardová show. Na Laax Open 2021, ktorý je súčasťou svetového pohára v snowboardingu, sa jazdila mužská rampa a slopestyle. V slopestyle sme mali nádej v podobe Sama Jaroša, ktorému sa skvelo podarilo prebojovať do semifinále, tam však nepotvrdil svoje kvality a a do finále sa nedostal. Pozrime sa ako jazdili najlepší.

Slopestyle už nie je to čo býval, teda mená, ktoré dominovali minulé roky neokupovali popredné priečky. Teda nie všetci. Najlepšie sa darilo Švédovi menom Niklas Mattsson, pred druhým Nemcom Leon Vockenspergerom a tretím Marcus Klevelandom. Náš Samo Jaroš skončil celkovo na veľmi príjemnom 22. mieste.

Halfpipe to bol náklad tiež. Boj do posledného hitu medzi Austrálčanom a Japoncami. Nakoniec si prvenstvo a obrovský aplauz vyjazdil Japonec Yuto Totsuka pred Austrálčanom Scotty Jamesom a tretím Ruka Hiranom z Japonska. Určite si pozrite videoedit z finále.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!