Nová atrakcia v Jasnej odmeria lyžiarom čas a nakrúti ich jazdu pomedzi bránky
Sobota 18. Marca 2017
Autor: PR

0 komentárov

Nová atrakcia v Jasnej odmeria lyžiarom čas a nakrúti ich jazdu pomedzi bránky

Stredisko Jasná Nízke Tatry je opäť o čosi bližšie k súťaživým lyžiarom. Okrem lyžiarskej výzvy v počte a štatistikách odlyžovaných kilometrov Ski challenge v programe GOPASS, pribudla lyžiarom nová služba v podobe videozáznamu slalomovej jazdy a to v novej profesionálnej ski aréne na zjazdovke č.1 Pretekárska Priehyba – Záhradky.

Stredisko Jasná Nízke Tatry je opäť o čosi bližšie k súťaživým lyžiarom. Okrem lyžiarskej výzvy v počte a štatistikách odlyžovaných kilometrov Ski challenge v programe GOPASS, pribudla lyžiarom nová služba v podobe videozáznamu slalomovej jazdy a to v novej profesionálnej ski aréne na zjazdovke č.1 Pretekárska Priehyba – Záhradky.

Podrobne k prevádzke a pravidlám ski arény v Jasnej spolu s informáciami k akčným videám z jazdy TU. Lyžiarska sezóna na Chopku ešte nekončí, stredisko ponúka stále veľmi dobré podmienky na jarnú lyžovačku. Už v sobotu 18.3. sa na zjazdovke Vrbická uskutoční adrenalínový zjazd na horských bicykloch pod názvom Chinese Downhill Tour viac TU.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna chopok

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!