Piatok na Audi Snowjam ako má byť!
Piatok 18. Marca 2016
Autor: Sára Belová
Foto-video: David Buček + Jozef Šulc
0 komentárov

Piatok na Audi Snowjam ako má byť!

Po dnešnom príchode na Špindl, nás okrem žltého Oskara čakala skvelo pripravená trať a vysmiaty chlapci z produkcie. Ďalší závod FIS Svetového pohára - Audi Snowjam 2016 odštartoval, takže všetci buďte ready, pretože riders list je nabitý a nasledujúce dva dni to bude obrovské!

Pozreli sme sa na štartovaciu listinu popri tom ako nám slnko svietilo do faces a mysleli sme si, že je to tým slnkom. Nebolo. Na tohtoročnom Audi Snowjam štartuje naozaj skvelý zástup riders. Dohromady 24 girls z viac ako 15 krajín – medzi nimi aj naša Zuzka Medlová (good luck!). Ďalej sú to zvučné mená na snowboardovej scéne ako Aimee Fuller, Kirra Kotsenburg, Asami Hirono a aj skvelá Šárka Pančochová. Mužský zoznam má dohromady 48 mien! Nechýbajú český bratia ako Jan Nečas, Petr Horák, Dušak Kříž – víťaz tohtoročného Snowboard Festu, ďalej Billy Morgan, Jamie Nicholls, Brandon Davis… Hmm, napísali sme, že to bude obrovské! Už dnešné tréningové jazdy nám otvárali sánky…

Ale samozrejme, dnes nás ešte čaká úplne lightová Warm Up párty, a pokiaľ ste na území Čiech, v blízkosti Špindlu, nemáte nad čím rozmýšľať. Čo to bude, nevieme. Avšak po tejto samozrejme na slušňákov Warm Up párty, sa zajtra jazdí kvali a Snickers best trick. Čo to znamená? Že máte stay tuned a viac info opäť zajtra. Peace!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: medlova audi snowja snowjam

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!