Red Bull Tour Bus Tour začína na Slovensku už o dva týždne
Streda 25. Mája 2016
Autor: Red Bull

0 komentárov

Red Bull Tour Bus Tour začína na Slovensku už o dva týždne

Už o necelé dva týždne ikonická Karosa naštartuje motor a prinesie aj do tvojho mesta česko-slovenský hudobný náklad. Tentokrát zamieri na juh Slovenska a to rovno dva dni po sebe. V piatok, 3. júna totiž Red Bull Tour Bus odparkuje na námestí v Komárne a o deň neskôr sa presunie do Lučenca. Na oboch zastávkach sa predstavia Majk Spirit a Ben Cristovao.

Za aktuálnou podobou Red Bull Tour Busu stojí štyri a pol tisíca hodín práce, ktoré premenili  typ linkového autobusu, Karosu ŠL 11 z roku 1977, na pojazdný hudobný stage. V zadnej časti autobusu je vytvorený špeciálny backstage pre členov kapely a vodič Red Bull Tour Busu dokáže kamkoľvek odviesť až osem ľudí. Vo vnútri sa vyspia tri osoby. Autobus je plne klimatizovaný a skrýva množstvo technických vychytávok. Je plne elektricky sebestačný, nechýba mu vlastný soundsystém, dve LCD televízie, receiver a blueray, mikrovlnka, tri chladničky naplnené energiou či tečúca voda. V kompletne renovovanom interiéri sú zachované pôvodné prvky ako nosiče na batožinu, palubná doska, volant, automaticky otvárané dvere a aj také detaily ako hliníkové lišty. Na celom svete existuje vrátane československej Karosy len 10 Red Bull Tour Busov, ktoré rozozvučujú mestá.

Prvý júnový víkend sa pod holým nebom na streche Tour Busu Námestí Generála Klapku v Komárne a o deň na to na Námestí republiky v Lučenci obecenstvu predstavia nielen v našich domácich kruhoch dobre známi Majk SpiritBen Cristovao.

Vystúpenia interpretov na Red Bull Tour Buse sú pre každého zdarma a skončením koncertov program nekončí. Noc je ešte mladá a preto sú v oboch mestách pripravené after-parties, na ktorých môžete stretnúť aj samotných umelcov. Headlinerom týchto after-večierkov bude supporting DJ Mike Spirita GRIMASO s lokálnou podporou.

Zasúťaž si o stretnutie s Benom Christovaom či Majkom Spiritom

Chceš sa stretnúť s hviezdami Red Bull Tour Bus osobne? Zapoj sa do súťaže na našom webe a vyhraj stretnutie s jedným z nich. Prehodíš pár slov, dostaneš podpísaný album a možno odídeš aj so spoločnou fotografiou od profesionálneho fotografa. Ale pozor, čas máš len do
1. júna.

Do súťaže sa zapoj tu:  http://redbull.com/sk/sk/music/stories/1331796442641/red-bull-tour-bus-stretni-sa-s-majkom-spiritom-a-benom-cristovaom

Viac info o Red Bull Tour Bus Tour:

Website http://win.gs/1rxPKRO

FB Event Komárno http://bit.ly/1VMiItE

FB Event Lučenec http://bit.ly/1WNdPj7

#tourbussk

@redbullsk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: red bull tourbus

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!