Samo Jaroš a jeho Big Air jazdenie na FIS Juniorských majstrákoch sveta
Streda 30. Marca 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš a jeho Big Air jazdenie na FIS Juniorských majstrákoch sveta

Náš jediný juniorský snowboardový a ešte aj reprezentant Samo Jaroš pokračuje v jazdení aj druhý deň FIS Snowboard Junior World Championships. Na dnes, teda stredu 30. marca, bol pre jazdcov pripravený Big Air pretek.

Ako sa Samovi darilo v slopestyle súťaži sme vám už písali, teraz sa zameriame na Big Air. Samo jazdí v druhom heate medzi 23 jazdcami z celého sveta. V prvej jazde si vyjazdil celkovo piate miesto so skóre 74,00 bodov. Podľa dostupných informácií točil Bs double 1080. Momentálne prebieha druhá jazda a ak sa nič zásadné nestane, Samo postúpi do 16 členného finále.

Po dlhšej pauze spôsobenej pravdepodobne zlým počasím sa jazdci vrátili k jazdeniu druhého kola. Pred Sama sa dostalo zopár jazdcov, takže nakoniec to bolo zase taká dráma ako pri slopestyle. V druhej jazde sa mu nepodarilo zajazdiť čistý trik a tak získal len 48,00 bodov. Všetko ale dobre dopadlo a Samo Jaroš postúpil do finále z posledného postupového, teda ôsmeho miesta v heate 2.

Finále

Samo zajazdil svoju najlepšiu big airovú jazdu dneška, získal 77,00 bodov a zabezpečil si nádherné 9. miesto vo finále Big Air súťaže. Samo rotoval Bs 1080 doublecork. Veľká gratulácia k super umiestneniu a aj k tomu, že bol najmldaším ariderom vo finále. Samo získal aj ocenenie Rookie of the year.

Gratulujeme!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: samo jaros fis junior

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!