Utorok 25. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Sleduj vyhlásenie víťazov čitateľskej súťaže o najväčšiu držku

V našej čitateľskej súťaži, ktorú sme vám priniesli minulý týždeň a mala tematický názov „pády“, už poznáme výhercu. Do súťaže poslalo fotky vyše dvadsať súťažiacich, medzi ktorými boli pády zo skate, snow, ale aj kiteboardu. Teraz sa pozrieme na víťazov.

Do súťaže prišlo vyše 200 hlasov. Najúspešnejšou fotografiou podľa hlasujúcich bola fotografia č.23 od Martina Boškoviča, ktorý získava cenu od Mystic skateshopu, sídliacom v nákupnom centre Polus, Bratislava. Na druhom mieste sa umiestnila zaujímavá momentka pádu od Diesla, ktorý taktiež dostáva cenu od Mysticu. Na treťom mieste skončila snow fotka od Michala Čechu, ktorý získava taktiež vecnú cenu od Mystic shopu.

Ak si chceš pozrieť všetky súťažné fotografie, ktoré nám čitateľia zaslali, sleduj "záložku - čitateľské súťaže" a pobav sa aj ty.

V zaujímavých čitateľských súťažiach budeme aj naďalej pokračovať, takže zostaňte naladení na www.Boardlife.sk, kde sa dozviete najviac informácií o domácej a svetovej snw/skate scéne. Výhercov budeme informovať prostredníctvom emailu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!