Pondelok 17. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovenská výprava úspešne na WSD Budapest Rail Contest – chalani brali tretie miesto

Slovenská výprava sa v sobotu a nedeľu zúčastnila príjemných mestských jibových pretekov v Budapešti. Dve autá (Boardlife.sk a Roman Röth) spolu so šiestimi jazdcami a jedným novinárom vyrazili v sobotu do Budapešti, kde ich čakali A frame box a dlhšia cca 7m rúra, samozrejme so street nájazdom.

Prejdime hneď na výsledky, keďže v Budapešti bolo skvele (teda okrem počasia). Užili sme si mesto, vip party v jenom z najlepších klubov v Budapešti, jazdenie a nakoniec aj úspech. A kto? Keďže sa jednalo o súťaž dvojčlenných teamov, tak sa chalani a baby popárovali nasledovne. Roman Röth a Maťo Blaško, Zolo Strcuľa a Julo Petrík. Jediný dievčenský team tvorili Dominika Králiková a Zuzka Medlová. Konkurencia bola naozaj silná. Niekoľko teamov z Rakúska, silný team postavili Slovinci, bratia z Čiech boli horúci kandidáti na víťazstvo a taktiež aj niekoľko teamov z Maďarska. Dokopy 12 teamov.

Romanovi a Maťovi sa podarilo prebojovať cez kvalifikáciu, semifinále až do finále. Tam narazili na silných súperov ako slovinských riderov Erik Harc a Nash Ferjan, maďarských riderov Viktor Szigeti a Panedek Kis a rakúskych riderov Marvin Salmina a Roli Scharmer. Chalani sa držali statočne a nakoniec si vyjazdili tretie miesto, večnú slávu budapeštianskych báb a cash 200€.

To však nebolo všetko. Slovenskí rideri a riderky obrali Budapešť ešte o ďalší cash v tvrdej mene. Z 200€ ktoré boli určené na best trick (10x20€) si každý z našich riderov zobral po jednom bestricku. Viac zo zážitkov z dvojdňovej Budapešti, jazdenia, žúrovania a pohode, ktorú sme tam zažívali, sa dočítate v pripravovanom reporte na www.boardlife.sk

Výsledky WSD Budapest Rail Contest 2012:

1. Erik Harc a Nash Ferjan (SLO)
2. Marvin Salmina a Roli Scharmer (AUT)
3. Roman Röth a Maťo Blaško (SVK)
4. Csontos Milán, Szigeti Viktor (HUN)

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!